ESET pristatė išmaniesiems telefonams skirtą antivirusinę programą

2008 06 17
Infomacijos šaltinis: UAB “NOD BALTIC”

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė išmaniesiems telefonams skirtą antivirusinę programą “ESET Mobile AntiVirus”. Nuo virusų ir kenkėjiškų programų mobiliuosius įrenginius apsaugančiame įrankyje naudojama pažangi euristinės analizės technologija, atpažįstanti nežinomas grėsmes ir užkertanti kelią joms plisti.

“Tobulėjant mobiliesiems įrenginiams, ateityje neišvengiamai sulauksime į juos nukreiptų virusų kūrėjų atakų. Todėl efektyviai apsaugai svarbu laiku pasitelkti euristiniais metodais grįstą programinę įrangą, kuri geba atpažinti ne tik žinomas, bet ir naujas grėsmes”, – teigė “NOD Baltic” pardavimų vadovas Darius Černeckis.

Jo teigimu, šis apsaugos metodas veiksmingas ir dėl to, kad mobiliuosiuose įrenginiuose dėl ribotos atminties ir kitų techninių charakteristikų sudėtinga naudoti tradicines virusų parašų duomenų bazėmis grįstas apsaugos priemones. Be to, masyvių antivirusinių programų naudojimas gali ženkliai sumažinti išmaniojo telefono darbo spartą.

Saugumu besirūpinantys išmaniųjų telefonų savininkai iš ESET tinklalapio jau gali atsisiųsti nemokamą “ESET Mobile AntiVirus” bandomąją versiją, skirtą telefonams su “Windows Mobile” šeimos operacine sistema. Testų metu ji pasižymėjo didele darbo sparta bei puikiu nežinomų virusų aptikimu, tuo pat metu neapkraudama telefono procesoriaus bei užimdama nedaug vietos atmintyje.

Išmanusis telefonas saugomas realiu laiku, prireikus galima pilnai patikrinti jame įrašytus failus ar atmintyje veikiančius procesus. “ESET Mobile AntiVirus” geba patikrinti ir belaidžiu tinklu arba “Bluetooth” ryšiu gaunamą informaciją, skanuoti suspaustus archyvus ir automatiškai atsisiųsti atnaujinimus.

“Mūsų tyrimų rezultatai rodo, kad verslo ir individualūs vartotojai ieško sprendimo, kuris užtikrintų mobiliųjų įrenginių saugumą netrikdydamas darbo, naudodamas nedaug resursų bei būtų nuolat atnaujinamas. Augant mobiliojo elektroninio pašto ir kitų paslaugų populiarumui siūlome optimalų sprendimą – pažangią apsaugos priemonę, pasižyminčią tokiu pat patikimumu kaip ir kiti ESET saugumo produktai”, – sakė ESET vadovas Antonas Zajacas (Anton Zajac).

Galutinę programos versiją planuojama pristatyti šiais metais. Tuo tarpu bandomąją nemokamą “ESET Mobile AntiVirus” versiją “Windows Mobile” operacinei sistemai visi vartotojai gali atsisiųsti iš tinklalapio www.eset.com/emabeta.

Apie “NOD Baltic”

Pažangius programinės įrangos sprendimus šalyje pristatanti bendrovė “NOD Baltic” siūlo ne tik ESET antivirusinę programinę įrangą “NOD32”, bet ir papildomus apsaugos sprendimus, taip pat modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui.

“Nod Baltic” turi išskirtines pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių įmonėms bei vartotojams kūrėjos “ESET”, įkurtos 1992 metais, atstovavimo teises Lietuvoje, o PDF tipo bylų redagavimui ir peržiūrai skirto įrankio “Fox IT PDF” – ir Latvijoje.

Apie ESET

Kompanija ESET, įkurta 1992 metais, yra pasaulinė kompiuterinio saugumo priemonių įmonėms bei vartotojams kūrėja. ESET sukurta antivirusinės įrangos sistema “NOD32”, pelniusi daug apdovanojimų, saugo nuo žinomų ir nežinomų kompiuterinių virusų, šnipinėjančių bei kitų kenksmingų programų realiuoju laiku. ESET buvo įtraukta į “Deloitte” sudaromą 500 sparčiausiai augančių įmonių sąrašą. ESET būstinė įsikūrusi Bratislavojoje (Slovakija), kompanija turi filialus San Diege (JAV), Prahoje (Čekija), Buenos Airėse (Argentina). Jos atstovai veikia daugiau negu 80-yje šalių. Daugiau informacijos .

Atgal į sąrašą
Į viršų