ESET pradeda bendradarbiauti su IT technologijų milžine

2014 08 01 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Vis dažnėjant kibernetiniams išpuoliams, saugumo sprendimų kūrėja ESET pradeda bendradarbiavimą su pasauline kompiuterinių tinklų apsaugos gamintoja „Cyberoam Technologies“. Siekdama sumažinti į įmonių tinklus nukreiptų sukčių atakų riziką, „Cyberoam“ į savo produktus ketina diegti vieną iš ESET apsaugos sprendimų.

Įmonė naudosis ESET sukurta dviejų žingsnių autentifikacija – mobiliuoju sprendimu, skirtu nuotoliniam prisijungimui prie įmonės duomenų. Ši papildoma apsauga bus naudojama tiek namų vartotojams, tiek verslui. Ją įmonė ketina diegti į pasaulyje pripažintą „Cyberoam“ naujos kartos ugniasienę bei UTM (Unified Threat Management) – aukšto lygio daugiafunkcinę tinklų apsaugos sistemą.

„Mums malonu pripažinti, kad susižavėjome ESET produktais ir džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su šia kompanija. ESET autentifikavimo programa ne tik suteikia papildomą apsaugą mūsų klientams, tačiau ja taip pat itin paprasta įdiegti ir naudotis, – sako „Cyberoam Technologies“ pardavimų vadovas Ajay Nawani. – Apsauga bus teikiama VPN vartotojams per iš anksto įdiegtas mobiliąsias aplikacijas arba SMS žinutes, taip pat sukurta mobiliesiems telefonams, kurie nepalaiko programėlių – tai dar keli mums svarbūs programos privalumai“.

Pasak ESET saugumo sprendimus atstovaujančios įmonės „NOD Baltic“ vadovo Tomo Parnarausko, bendradarbiavimas su „Cyberoam“ yra itin reikšmingas žingsnis tobulinant saugumo sistemas. „Nuostoliai dėl kibernetinių atakų gali būti milžiniški, o įsilaužimo statistika kalba pati už save. Vien JAV 90 procentų įmonių nukentėjo nuo duomenų pasisavinimo ar įsilaužimo į tinklus, iš kurių beveik 80 procentų tokių atakų buvo sėkmingos dėl per silpnų slaptažodžių“, – sako T. Parnarauskas.

„ESET Secure Authentication“ sistema skirta saugiam nuotoliniam prisijungimui prie įmonės tinklų. Nuo įprasto prisijungimo ji skiriasi dviejų žingsnių apsauga, apsunkinančia apsišaukėlių bandymus pasinaudoti įmonės duomenimis. Prisijungdamas vartotojas turi ne tik žinoti įprastą slaptažodį, bet ir turėti vienkartinio slaptažodžio generatorių. Jo sukurtas slaptažodis galioja tik to prisijungimo metu.

ESET ekspertų teigimu, dviejų žingsnių apsaugos technologijos sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Spaudimą suteikti aukšto lygio saugumą ypač jaučia kai kurie verslo sektoriai, tokie kaip medicinos ar finansines paslaugas teikiančios įmonės.

Atgal į sąrašą
Į viršų