ESET kompanija rinkoje pristato naują atsarginių kopijų sprendimą

2015 04 22 Šaltinis: www.elektronika.lt

Informacijos šaltinis: www.elektronika.lt

Daugiau nei 25 metus saugumo programas kurianti ir pristatanti kompanija ESET, paskelbė, kad nuo šiol savo vartotojams galės pasiūlyti atsarginių kopijų ir duomenų atkūrimo sprendimus – prie ESET Technologijų aljanso prisijungė lyderiaujanti programa „StorageCraft“. Visi ESET klientai atsarginių kopijų ir duomenų atkūrimo programą galės naudoti ir įsigyti kartu su kitais ESET sprendimais iš ESET programinės įrangos platintojų.

„Džiaugiamės galimybe nuo šiol savo klientams pasiūlyti ne tik pažangiausius antivirusinės apsaugos bet ir duomenų atstatymo sprendimus. Tai dar vienas žingsnis link tikslo – užtikrinti visapusišką technologijų apsaugą“, – sako Deividas Švėgžda, ESET produktus platinančios įmonės „Baltimax“ produktų vadovas.

„JAV Ponemon instituto atliktas tyrimas rodo, jog kiekviena IT sistemų prastovos minutė įmonėms kainuoja apie 7900 dolerių arba 7340 eurų“,– sako ESET pardavimų vadovas Jeronimo Varela. Dėl šios priežasties „StorageCraft“ prisijungimas prie ESET Technologijų aljanso įgauna ypatingą reikšmę. „Šios partnerystės dėka ESET klientai galės naudoti „StorageCraft“ aukščiausios klasės duomenų bei jų atsarginių kopijų atkūrimo sprendimus kartu su turimomis saugumo sistemomis ir sukurti daugiasluoksnę apsaugą“, – sako J. Varela.

2013 metais įkurto ESET Technologijų aljanso tikslas – užtikrinti visapusišką apsaugą verslui. Partnerystė su skirtingais IT saugumo sprendimais suteikia galimybę vartotojams naudoti plataus masto skirtingus IT saugumo sprendimus. Siekiant pateikti vartotojams aukščiausios klasės produktus, visi ESET Technologijų aljanso sprendimai yra kruopščiai atrenkami.

„StorageCraft“ kuria sprendimus fizinėms, virtualioms ir hibridinėms „Windows“ bei „Linux“ aplinkoms. Ne vieną apdovanojimą pelniusi programinėi įranga apima atsarginių kopijų kūrimą, duomenų atkūrimą sistemos gedimo atveju, duomenų apsaugą ir sprendimus duomenų perkėlimui (migracijai). Sistemų sustojimų, kompiuterių gedimų ar kitų nenumatytų atvejų metu „StorageCraft“ sprendimai padeda įmonėms išlaikyti nepertraukiamą darbą. Sumažinamas prastovų laikas, gerinamas sistemų bei duomenų saugumas ir stabilumas, mažinama bendra nuostolių kaina.

„Kaip išskirtiniai ESET ir „StorageCraft“ sprendimų pardavėjai, džiaugiamės šia nauja partneryste, – sako „Dynamic Computer Solutions“ savininkas ir prezidentas Mitch Miller. – Dabar saugumas ir duomenų atkūrimas yra neatsiejama IT dalis – vis dažniau mūsų vartotojai ieško visapusiškų sprendimų, kuriuos iš karto galima įsigyti kompleksiškai. Nesvarbu, ar tai apima duomenų, ar techninių įrenginių saugumą, ESET ir „StorageCraft“ tikrai siūlo aukščiausios klasės sprendimus.“

Nuo šiol, kai „StorageCraft“ sprendimai siūlomi per ESET, pirkėjai turės galimybę įsigyti dar daugiau saugumo sprendimų ir lengvai pasiekti aukščiausios kokybės produktus, kad galėtų suteikti daugiasluoksnę apsaugą savo verslui. Be to, penkant ESET ir „StorageCraft“ produktus kartu, bus pasiūlytos itin patrauklios kainos.

Mike Kunz, „StorageCraft“ pasaulinių pardavimų viceprezidentas, sako, jog šiuolaikiniame visą parą dirbančio verslo pasaulyje jokia įmonė negali sau leisti „atsijungti“. Net jeigu tai įvyksta dėl suprantamų priežasčių, tiek mažos, tiek didelės įmonės privalo įtraukti duomenų saugumo ir atkūrimo sprendimus į savo saugumo strategiją. „Pasirinkdami ESET savo partnere, ne tik modernizuojame savo klientų darbą. Užtikriname, kad jie galėtų prieiti prie geriausių saugumo ir duomenų atkūrimo sprendimų rinkoje vienu metu“, – sako M. Kunz.

Atgal į sąrašą
Į viršų