ESET augo labiau nei kiti top 5 gamintojai pasaulinėje IT saugumo programinės įrangos rinkoje

2015 12 17 Šaltinis: Elektronika.lt

Saugumo sprendimų kūrėja ESET pripažinta kaip viena sparčiausiai augančių įmonių „Endpoint“ saugumo programinės įrangos rinkoje. Tokį pripažinimą jai garantavo 7,7 procentų augimas ir užimamos rinkos dalis, kuri palyginus su praėjusiais metais pakilo nuo 4,4 iki 4,6 procentų.
Atsižvelgiant į IDC „Pasaulinės „Endpoint“ saugumo sprendimų rinkos pasidalijimo 2014 metais“ (2015 m. gruodžio mėn. dokumentas #US40546915) pateikiamą ataskaitą, saugumo programinės įrangos rinka augo 2,6 procentais, viso pasiekdama 8,3 bilijonus eurų pajamų.
Ataskaitoje pabrėžiama, kad 2014 metais augimas galutinių vartotojų segmente sulėtėjo, daugiausia dėl sumažėjusių kompiuterių užsakymų. Nepaisant vos 1 procento rinkos padidėjimo, ESET gebėjo padidinti augimą šiame segmente net iki 9,4 procentų ir tai yra antras geriausias rezultatas palyginus su visais didžiausiais pardavėjais, besirikiuojančiais top dešimtuke.
Verslo segmente 2014 metais ESET pasiekė sveiką 6,4 proc. augimą, palyginus su praėjusiais metais, padidindamas savo rinkos dalį 0,1 procentine dalimi iki 5,4 procentų.
„Didžiuojamės mūsų augimo rekordu, kuris leido mums atsirasti tarp 5 pagrindinių saugumo sprendimų pardavėjų pasaulinėje rinkoje. Mūsų augimas yra organiškas, o už jo slypi didžiulis kiekis sunkaus darbo. Norime padėkoti savo partneriams bei pirkėjams ir prižadėti, jog toliau tęsime darydami tai, ką galime geriausio – kurdami bei tobulindami saugumo sprendimus visiems verslo ir namų vartotojams daugiau 180-ame pasaulio šalių, kad visi būtų saugesni skaitmeniniame pasaulyje“, – sako Ignacio Sbampato, vykdantysis ESET pardavimų ir rinkodaros atstovas.
ESET sėkmė lydi dėl siūlomų saugumo sprendimų, kurie suteikia nepriekaištingą kenkėjiškų programų aptikimo lygį, pasižymi minimaliu klaidingų aptikimų skaičiumi bei neapkrauna sistemos darbo, suteikdami aukščiausią saugumo lygį, taip pat yra nuolatos lydimi itin teigiamų nepriklausomų ekspertų nuomonių.
2015 metais ESET pristatė atnaujintus, naujos kartos produktus verslo apsaugai ir patobulino namų vartotojams skirtus sprendimus.
ESET produktai verslui suteikia aukščiausio lygio proaktyvią apsaugą kartu su nedideliu poveikiu įmonės infrastruktūrai, juos galima visapusiškai valdyti per nuotolinį valdymo įrankį „ESET Remote Administrator“. „ESET Endpoint Security“ sprendimai verslui dabar pasižymi papildomomis naujomis savybėmis – turi botnet apsaugą, įsilaužimų blokatorių ir skydą nuo pažeidžiamumo.
Pagrindinė inovacija, kurią ESET pateikė namų vartotojams, yra el. bankininkystės ir mokėjimų apsauga, įdiegta interneto apsaugos „ESET Smart Security 9“ naujoje versijoje. Ji suteikia apsaugą vartotojams atliekant perlaidas internetinėje bankininkystėje ar apsiperkant internetu.

Atgal į sąrašą
Į viršų