ERP pradėjo veiklą Tadžikistane

2009 09 11 Šaltinis: UAB „ERP“

Informacijos šaltinis:  UAB “ERP”

Lietuvos IT įmonė pasirašė sutartį su Tadžikistano muitine dėl vieningos šios šalies muitinės informacinės sistemos kūrimo. Tai jau trečioji Azijos šalis, kurioje bendrovė pradėjo aktyvią veiklą.

Kaip informavo ERP generalinis direktorius Markas Zbarskis, konkursą sukurti ir įdiegti sistemą ERP laimėjo su Azerbaidžano kompanija “Risk company”, kuri tieks reikiamą techninę įrangą, o jo vadovaujama įmonė kurs ir diegs reikiamą programinę įrangą. Projektas bus vykdomas iki 2010 metų gruodžio, bendra jo vertė – 6,2 mln. JAV dolerių. Projektą finansuoja Tadžikistano vyriausybė bei Azijos vystymo bankas.

“Manau, kad laimėti konkursą mums padėjo didelė patirtis diegiant analogiškas sistemas. ERP jau yra kūrusi įvairias muitinės sistemas Lietuvoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Lenkijoje ir ši patirtis bus panaudota”, – tvirtina M.Zbarskis.

Projekto tikslas – sukurti vieningą informacinę sistemą, kuri automatiškai registruos ir susistemins visą informaciją apie krovinių srautus Tadžikistane. Iki šiol šioje šalyje deklaracijos pildomos ranka, apibendrinti duomenys vadovybę bei kitas institucijas pasiekia gerokai vėluodami. Įdiegus naująją sistemą bus galima žinoti realią tos dienos situaciją apie krovinių srautus, kiek surinkta mokesčių. Taip pat čia bus įdiegta ERP sukurta rizikos valdymo sistema, leidžianti lengviau identifikuoti įtarimus keliančias deklaracijas.

Naujoji sistema supaprastins ne tik muitinės darbuotojų, bet ir krovinių vežėjų darbą – ją įdiegus muitinėje galios “vieno langelio” principas.

Tai jau trečioji Azijos šalis, kurioje ERP pradeda aktyvią savo veiklą. Be Tadžikistano vykdomi projektai Kazachstane ir Kirgizijoje. Taip pat bendrovė turi savo atstovybes Ukrainoje, Gruzijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, aktyviai dirba Estijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, kitose užsienio šalyse.

ERP yra oficialus SAP bei verslo ir informacijos valdymo sistemų “Documentum” atstovas.

Lietuvos kapitalo įmonės ERP deklaruojamos vertybės: ekologija, pilietiškumas, socialinė atsakomybė. Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose bendrovė yra laimėjusi “Metų darbovietės 2008” ir “Metų aplinkosaugos įmonės 2008” nominacijas.

Atgal į sąrašą
Į viršų