ERP pradėjo veiklą Kirgizijoje

2008 06 18
Informacijos šaltinis: UAB “ERP”

Lietuvos informacinių technologijų ir konsultacinė bendrovė ERP pasirašė sutartį su Kirgizijos finansu ministerija, pagal kurią bus pradėtas šios šalies muitinės informacinės sistemos modernizavimas.

Kaip sakė ERP generalinis direktorius Markas Zbarskis, jų įmonė išanalizuos esamą padėtį ir parengs elektroninės muitinės sistemos modelį, kurio pagalba bus vieningai tvarkoma visa dokumentacija, stebimas prekių ir muitų judėjimas.

„Kaip ir prieš dešimtmetį Lietuvoje, dabar Kirgizijoje veikia daug atskirų muitinės padalinių, kurie popierinius dokumentus siunčia į centrinę būstinę, kur jie suvedami, skaičiuojami muitai, atliekamos kitos procedūros. Centralizuota informacija gaunama labai pavėluotai. Įgyvendinus projektą Muitinės vadovai matys bendrą situaciją iš karto, daug muitinės procedūrų verslininkams ir piliečiams taps paprastesnės ir greičiau atliekamos“, – tvirtina M.Zbarskis.

Kuriant informacinę sistemą didelis dėmesys skiriamas rizikų prevencijai – automatiškai bus nustatomi galimai rizikingi kroviniai, muito deklaracijos. Projektą vykdys ne tik Lietuvos, bet ir Ukrainos bei Kazachstano ERP įmonių specialistai.

Pasak M.Zbarskio, projekto įgyvendinimui ERP buvo pasirinkta atsižvelgus į įmonės patirtį – bendrovė Lietuvos muitinei sukūrė „InfoBalt“ metų gaminiu pripažintą muitinės sistemą MAKIS, įdiegė Gruzijos tabako akcizų kontrolės sistemą, dalyvauja modernizuojant Lenkijos muitinės informacinę sistemą.

Muitinės sistemų diegimas yra viena iš ERP prioritetinių sričių. Pagrindinė UAB ERP veikla – verslo ir informacijos valdymo sistemų diegimas ir priežiūra, konsultacijos ir mokymai diegiant šias sistemas, verslo konsultacijos.

ERP yra oficialus pasaulinių lyderių kuriant verslo ir informacijos valdymo sistemas SAP bei „Documentum“ atstovas visose šalyse, kuriose dirba. Įmonė turi surinkusi vieną profesionaliausių SAP specialistų komandą Baltijos šalyse.

Atgal į sąrašą
Į viršų