ERGO draudimo grupė optimizavo kompiuterinės apsaugos sistemą

2009 04 15 Šaltinis: UAB NOD Baltic

Informacijos šaltinis: UAB „NOD Baltic“

Vokietijos ERGO draudimo grupės bendrovės Lietuvoje “ERGO Lietuva” ir “ERGO Lietuva gyvybės draudimas” atnaujino kompiuterių antivirusines sistemas. Projekto metu ne tik sustiprinta jautrios klientų informacijos apsauga, bet ir optimizuotos išlaidos, skirtos saugumo programoms. Iš viso buvo įdiegta 680 pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET antivirusinės programos “ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition” licencijų.

“Mūsų prioritetas – patikimas klientų privačios informacijos saugojimas ir nenutrūkstamas paslaugų tiekimas, todėl nuolat investuojam į programinę įrangą, duomenų ir kompiuterinę apsaugą. Svarbiausia, kad dabar pasirinkta programinė įranga leidžia išlaidas kompiuterinei apsaugai sumažinti perpus ir nenaudoja daug kompiuterių resursų”, – sakė ERGO draudimo bendrovių Lietuvoje rinkodaros vadovas Irmantas Šerys.

Anot jo, renkantis naują antivirusinę programą buvo kreipiamas dėmesys į centralizuotą sistemos diegimą ir valdymą, aukštus programos įvertinimus testuojant, optimalų kainos ir kokybės santykį. Svarbu buvo ir suderinamumas su kitomis bendrovių naudojamomis saugumo programomis saugiam duomenų perdavimui ir prieigai vidiniame tinkle.

Statistikos departamento duomenimis, 2008 m. elektronines saugos priemones naudojo 95,2 proc. Lietuvos bendrovių. Tarp populiariausių saugumo sprendimų buvo antivirusinės programos (jas turi įsidiegusios 91,8 proc. įmonių), duomenų kopijos (48 proc.) ir ugniasienės (40,4 proc.).

“Saugumu besirūpinančioms kompanijoms siūlome kompleksinius sprendimus, patikimai saugančius nuo virusų, kirminų, nepageidaujamos reklamos, šnipinėjimo programų, Trojos arklių. Tuo tarpu tokioms įmonėms kaip ERGO, kurios dirba ir su finansais, ir su jautria informacija, kompiuterio tinklo apsauga yra jų saugumo ir patikimumo garantija”, – sakė Darius Černeckis, ESET saugumo sprendimus šalyje atstovaujančios bendrovės “NOD Baltic” pardavimų vadovas.

Saugumo sprendimas “ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition” derina išorinių renginių apsaugą, aktyvų sistemos skenavimą su naujausia technologija, apsaugančia nuo nepageidaujamų laiškų. Nuotolinio valdymo funkcija leidžia kompiuterių administratoriui iš vieno kompiuterio valdyti iki kelių tūkstančių kompiuterių tinklą. Be to, pažangi technologija “ThreatSense” užtikrina proaktyvią kompiuterio apsauga ir aptinka dar neatpažintus virusus. “ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition”.

Apie “NOD Baltic”

Pažangius programinės įrangos sprendimus pristatanti bendrovė “NOD Baltic” turi išskirtines pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių kūrėjos ESET atstovavimo teises Lietuvoje bei šalyje siūlo antivirusinę programinę įrangą “NOD32”. Lietuvoje ESET saugumo sprendimus naudoja Ignalinos atominė elektrinė, LR kultūros ministerija, televizijos kanalas “LNK”, Kauno technologijos universitetas ir daugelis kitų kompanijų.

“NOD Baltic” taip pat pristato pirmaujančios teksto atpažinimo sprendimų kūrėjos “ABBYY” produktus, papildomas apsaugos priemones ir modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui.

Apie ERGO

Tarptautinė ERGO draudimo grupė 2008 m. augo 1,9 proc. ir pasiekė 17,7 mlrd. eurų apyvartą. Daugiausias augimas buvo pasiektas Vidurio ir Rytų Europoje – 12,5 proc.

ERGO yra viena didžiausių ne gyvybės draudimo grupių Baltijos šalyse, veikianti gyvybės ir ne gyvybės draudimo rinkose Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, antros pakopos pensijų kaupime Estijoje ir Latvijoje bei trečios pakopos pensijų srityje Estijoje.

ERGO aptarnauja daugiau nei 500 tūkst. klientų Baltijos šalyse ir yra antra pagal dydį grupė šiame regione.

Tarptautinė ERGO draudimo grupė yra viena didžiausių draudimo grupių Europoje. Grupė veiklą vysto 31 pasaulio šalyje ir aptarnauja daugiau nei 34 mln. klientų.

Atgal į sąrašą
Į viršų