„Elsis“ pardavė vienos iš savo įmonių akcijas

2011 09 08 Šaltinis: Elektronika.lt; ELSIS, UAB

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; ELSIS, UAB

Informacinių ir ryšių technologijų sektoriuje veikianti įmonių grupė „Elsis“ sudarė sutartį dėl duomenų perdavimo, telekomunikacijų, saugos ir kontrolės sistemų sprendimus bei IT infrastruktūros valdymo ir priežiūros paslaugas teikiančios bendrovės „Elsis IT“ akcijų pardavimo.

Sutartis sudaryta su bendrove „ATEA Baltic“. Bendru šalių susitarimu sutarties, kurią turi patvirtinti Konkurencijos taryba, sąlygos kol kas nėra skelbiamos.

Kaip teigia UAB „Elsis“ generalinis direktorius Arūnas Gedvila, sprendimas parduoti akcijas buvo priimtas siekiant didinti įmonių grupės investicijas, kurios bus skiriamos kurti IT infrastruktūros programinius produktus ir įvairius integracinius sprendimus verslo įmonėms bei valstybinėms institucijoms.

„Įsigydami bendrovę „Elsis IT“ sustiprinsime pirmaujančią „ATEA“ poziciją Lietuvoje, praplėsdami klientų ratą, papildydami techninių kompetencijų portfelį ir pagerindami teikiamų paslaugų kokybę“, – sakė UAB „ATEA Baltic“ generalinis direktorius Arūnas Bartusevičius.

Šiuo metu bendrovė „Elsis IT“ – viena iš didžiausių Lietuvos įmonių, teikiančių IT infrastruktūros įrangą ir paslaugas. Įmonėje, kurios atstovybės yra penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, dirba daugiau kaip 80 darbuotojų. 2010 metais bendrovės apyvarta siekė 37 mln. Lt.

ATEA žinoma kaip didžiausia informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėja Lietuvoje, Baltijos šalyse ir Šiaurės Europoje. Lietuvoje ATEA savo klientams teikia produktus, paslaugas bei sprendimus IT infrastruktūrai, sistemoms, bei objektų saugumui. ATEA Baltijos šalyse dirba daugiau nei 300 darbuotojų, o bendra apyvarta 2010 metais sudarė apie 170 mln. litų. ATEA grupės akcijos yra kotiruojamos Oslo vertybinių popierių biržoje, o grupės apyvarta sudaro apie 7 mlrd. litų.

Atgal į sąrašą
Į viršų