“Elsis biuro sistemos” keičia pavadinimą

2010 09 08 Šaltinis: UAB "Elsis IT"

Informacijos šaltinis: UAB “Elsis IT”

 

Informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių grupei “Elsis” priklausanti kompanija “Elsis biuro sistemos” nuo šių metų rugsėjo 8 dienos keičia pavadinimą į “Elsis IT”.

Pasak įmonės “Elsis IT” vadovo Arūno Daukšos, senasis įmonės pavadinimas nebeidentifikuoja visos bendrovės veiklos. “Per visus veiklos metus plėtėsi kompanijos “Elsis biuro sistemos” paslaugų ir produktų spektras. Jau daugelį metų bendrovė teikia pardavimo ir konsultavimo paslaugas integruotų duomenų perdavimo tinklų, tarnybinių stočių ir duomenų saugyklų, skambučių ir kontaktų centrų, kontrolės ir saugos sistemų bei kitose IT infrastruktūros srityse”, – teigia Arūnas Daukša.

Sutartys, kuriose nurodytas senasis kompanijos vardas, galios tomis pačiomis sąlygomis.

Arūnas Gedvila, IRT įmonių grupės generalinis direktorius, pabrėžia, jog pokyčiai lydi ne tik kompaniją “Elsis IT”, bet ir visą įmonių grupę “Elsis”. Nuo šių metų rugsėjo 8 dienos atnaujinami įmonių grupės “Elsis” bei grupei priklausančių įmonių logotipai, nekeičiant pavadinimų.

Sprendimas keisti IRT įmonių grupės “Elsis” ir atskirų jos įmonių ženklus buvo priimtas, siekiant atspindėti per beveik 20 metų įvykusius pokyčius ir požiūrį į įmonių grupės veiklą. “Bendrovė “Elsis” buvo įkurta 1991 metais kaip biuro įrangos ir elektroninių sistemų kūrėja, gamintoja ir diegėja. Vėliau jos veikla nuolat plėtėsi, keitėsi, kol galiausiai įmonė transformavosi į įmonių grupę, teikiančią integruotus kompleksinius informacinių ir ryšių technologijų sprendimus bei paslaugas, kurie apima ne tik techninę įrangą, bet ir programinius produktus bei sistemas. Naujas logotipas pabrėžia kiekvienos įmonės išskirtinumą, kartu išlaikant visos įmonių grupės “Elsis bendrumą”, – tvirtina Arūnas Gedvila.

Apie įmonių grupę “Elsis”

“Elsis” — tai informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių grupė, kurianti individualius programinius ir telekomunikacinius sprendimus ir informacines sistemas, siūlanti tarnybines stotis ir duomenų saugyklas, diegianti integruotus duomenų tinklus, skambučių ir kontaktų centrus, automatizuoto duomenų surinkimo (SCADA), intelektines būsto valdymo ir kitas inžinerines sistemas bei vykdanti karinės infrastruktūros vystymo projektus. “Elsis” savo veiklą pradėjo 1991 metais. Šiuo metu ji žinoma kaip viena iš didžiausių IRT bendrovių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Įmonių grupei priklausančios bendrovės savo veiklą plėtoja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse, Rusijoje bei kitose NVS šalyse.

Atgal į sąrašą
Į viršų