„Elgerta“ diegia naujas elektroninių duomenų mainų technologijas

2011 09 16 Šaltinis: Elektronika.lt; UAB "Elgerta"

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; UAB “Elgerta”UAB „Elgerta“ pasirašė sutartis su naujais verlso partneriais BCC (Lenkija) ir EDISOFT (Lietuva) dėl pirmojo EDI projekto (angl. Electronic Data Interchange).

Pirmąjį šio projekto etapą planuojama baigti iki 2011 m. lapkričio 1 dienos. Numatytoje darbų apimtyje – pirmasis abipusis EDI ryšis su vienu iš pagrindinių „Elgerta Group“ atstovaujamų gamintojų. Šio projekto dėka visi užsakymai, užsakymų patvirtinimai ir kiti dokumentai tarp partnerių bus siunčiami, gaunami ir automatiškai įkeliami tiesiogiai į VVS (Verslo valdymo sistemas), atsisakant iki tol buvusio rankinio duomenų įvedimo ir jų atnaujinimo. EDI ryšiams „Elgerta“ diegia pažangiausią SAP programinės įrangos paketą PI (angl. Process Integration), naudojant SOA (Service-Oriented Architecture) architektūros sprendimus, kuriuos diegia kompanija BCC. Kompanija EDISOFT pasirinkta kaip strateginis elektroninių dokumentų portalo ir duomenų centro partneris.

EDI diegimo dėka tikimasi siekti efektyvesnio darbuotojų laiko panaudojimo (mažinant darbuotojų rankinį darbą apie 70 %) bei operatyviau ir tiksliau keistis kasdieninių verslo operacijų duomenimis.

„Elgerta Group“ planuose – iki 2012 metų pabaigos apie 80 % dokumentų su tiekėjais srauto vykdyti naudojant elektroninių duomenų mainų technologijas (EDI). Tolimesnėje perspektyvoje EDI ryšiai su svarbiausiais „Elgerta“ grupės klientais.

Atgal į sąrašą
Į viršų