Elektroninė skolų prevencijos sistema “NoPayment.eu”

2008 12 28 Šaltinis: UAB "GP projects"

Informacijos šaltinis: UAB “GP projects”

Daugumai panikuojant dėl ekonominės krizės, reaguojame į susidariusią situaciją ir siūlome skolų prevencijos sistemą verslui – www.NoPayment.eu, kurios tikslas padėti įmonėms laiku gauti apmokėjimus už suteiktas paslaugas ar prekes bei išvengti nemokių klientų, kurie vėluoja apmokėti sąskaitas kitiems tiekėjams.

Su vėluojamomis apmokėti sąskaitomis susiduria tiek didelės, tiek mažos įmonės. Mažos, laiku negaudamos pinigų, negali efektyviai vykdyti savo veiklos. Vadybininkai sugaišta nemažai laiko, tardamiesi su klientais dėl apmokėjimų. Antstoliai ir skolų išieškojimų įmonės nuo kiekvieno lito pasiima savo procentus bei, visi žino, kad į juos kreipiamasi kraštutiniu atveju. www.NoPayment.eu sistema neleis klientams pamiršti apie vėluojamas apmokėti sąskaitas, ji automatiškai el.paštu siunčia priminimus Lietuvos ir užsienio įmonėms kiekvieną savaitę. Kalbų pasirinkimas leidžia priminti apie skolas ir užsienio įmonėms.

Sistema veikia jau ilgiau nei metus. Ją iki šiol naudojo nedidelė įmonių grupė, kurios pagalba sistema buvo išbandyta ne vien Lietuvoje.

Nereikia papildomos įrangos

Sistemą naudoti paprasta – reikalingas standartinės komplektacijos kompiuteris su prieiga prie interneto. Visa sistema internetinė, todėl pasiekiama esant bet kurioje pasaulio vietoje. Saugumui užtikrinti naudojamas SSL sertifikatas ((Secure Sockets Layer) – kriptografinis protokolas, internete sklindančios informacijos apsaugojimui šifruojant.).

Sistemos veikimo principas

Sistemoje registruojama sąskaita. Jei ji neapmokama iki atidėjimo termino pabaigos, klientui siunčiamas priminimas. Po 3 priminimų skolininkas atsiduria juodajame sąraše.

Juodajame sąraše publikuojamos įmonės, kurios vėluoja apmokėti sąskaitas. Apmokėjusios visas sąskaitas, jos ištrinamos iš juodojo sąrašo.

Sistema turi importo galimybę – įkelti sąskaitų sąrašą iš buhalterinės programos.

Kodėl verta rinktis www.NoPayment.eu???

  • Analogų neturinti sistema ne tik siunčia priminimus klientams apie pradelstus apmokėjimus, bet ir sudaro skolininkų sąrašus, kurie vėluoja apmokėti sąskaitas kitoms įmonėms. Tai padeda įmonėms apsispręsti dėl kreditavimo.
  • Sistema automatiškai siunčia priminimus apie vėluojamas apmokėti sąskaitas.
  • Sudaro nemokių vartotojų sąrašą.
  • Padeda išvengti nemokių klientų, kurie piktybiškai vengia apmokėti sąskaitas.
  • Jūsų pardavimų vadybininkams nebereikia tartis su klientu dėl skolų apmokėjimo.

www.NoPayment.eu

tel.: 8 686 64 999

el. paštas.: info@nopayment.eu

Atgal į sąrašą
Į viršų