Ekonomiškas „BŪTENT“ Darbo užmokesčio apskaitos sprendimas

2009 05 20 Šaltinis: UAB "Būtenta"

Informacijos šaltinis: UAB “Būtenta”



UAB „BŪTENTA“ pradėjo teikti naują paslaugą – BŪTENT Darbo užmokesčio modulio nuomą. Įmonėms, negalinčioms skirti daug lėšų kompiuteriniams verslo valdymo sprendimams ir papildomų investicijų techninei įrangai – tai puiki galimybė profesionaliai tvarkyti darbo užmokesčio apskaitą ir personalo skyriaus darbą. Nauja paslauga suteiks įmonėms galimybę naudotis visuomet naujausiu ir nereikalaujančiu jokių papildomų resursų BŪTENT Darbo užmokesčio moduliu.

Šiandien jau nereikia įrodyti, jog verslo procesų kompiuterizavimas ženkliai sumažina įmonės veiklos kaštus. Tačiau pastaruoju metu nutinka taip, jog dėl dažnai besikeičiančių įstatymų ir ekonominės situacijos, įmonės yra priverstos nuolat investuoti į savo IT ūkį, pavyzdžiui, norėdamos atnaujinti programinę įrangą pagal pasikeitusius LR teisės aktų reikalavimus. Deja, ta pati ekonominė situacija neleidžia įmonėms sutelkti didelių investicijų į savo IT ūkį ir dauguma tokių įmonių nukenčia, negalėdamos optimizuoti savo verslo procesų. Dėl šios priežasties UAB „BŪTENTA“ rinkai pasiūlė ekonomišką vienos iš aktualiausių įmonės veiklos sričių – darbo užmokesčio ir personalo apskaitos – sprendimą. Sprendimas yra skirtas ne tik mažoms ar negalinčioms investuoti į verslo valdymo sistemas įmonėms. Jis suteikia daug privalumų įmonėms, norinčioms apskaityti savo darbo užmokestį ir valdyti personalą pagal naujausius LR teisės aktų reikalavimus ir nesirūpinti programos priežiūra. Įmonės gali pasirinkti joms labiausiai priimtiną, reikalingą ir norimą paslaugos variantą: nuomotis tik darbo užmokesčio apskaitos modulį, darbo užmokesčio apskaitos ir personalo valdymo modulius, naudotis papildoma konsultacijų paslauga arba konsultacijas užsisakyti atskirai. Programa talpinama UAB „Būtenta“ serveryje, todėl įmonėms nereikia rūpintis savo serverio įsigijimu, papildomomis licencijomis ar programos talpinimo paslauga. Į siūlomos paslaugos kainą taip pat įeina programos priežiūra: įmonėms nereikia rūpintis programos eksploatacija, atnaujinimu ar pakeitimų įdiegimu. Tai sprendimas, sukurtas ne tik ekonomiškai, bet ir patogiai apskaityti darbo užmokestį ir valdyti personalą.

BŪTENT Darbo užmokesčio modulio nuoma išsprendžia daugumą problemų, susijusių ne tik su finansais, bet ir patogumu naudotis. Šis sprendimas suteikia įmonėms pasirinkimo laisvę: jos gali pagal savo poreikius ir norus pasirinkti, ką nuomotis, už kokią kainą, kokiomis papildomomis paslaugomis naudotis. Ir svarbiausia, šis sprendimas optimizuoja įmonių veiklos, susijusios su verslo valdymo sistemų diegimu ir priežiūra, kaštus.

UAB “Būtenta”

Breslaujos 3b, LT-44403 Kaunas

Tel.: (8-37) 491 035, Faks.: (8-37) 491 034

El. paštas: info@butent.lt

http://www.butent.com/

Atgal į sąrašą
Į viršų