Efektyviausiu šalies bosu pripažintas “Alna Software” vadovas Artūras Gruodis

2010 10 21 Šaltinis: UAB "TELE2"

Informacijos šaltinis: UAB “TELE2”

Efektyviausiu šalies bosu tapo IT paslaugas teikiančios įmonės “Alna Software” direktorius Artūras Gruodis. Naująją nominaciją radijo stoties “M-1 plius” rengiamuose “Geriausio boso” rinkimuose inicijavo telekomunikacijų bendrovė “Tele2”, siekdama įvertinti efektyvius verslo sprendimus priimančius vadovus. Konkurso komisijos nuomone, A. Gruodžio sprendimai, padėję bendrovei įveikti sudėtingus pokyčius, buvo labiausiai verti pripažinimo.

Efektyviausias šalies bosas vakar apdovanotas “Tele2” įsteigtu vertingu prizu – elektronine skaitykle, leisiančia patogiai saugoti visą reikalingą informaciją ir bet kada ja pasinaudoti.

“Priimti efektyvius sprendimus mane skatina noras tobulėti. Pirmiausiai pačiam, taip pat suteikti galimybę tobulėti visiems darbuotojams ir kompanijai”, – sakė nugalėtojas. Bendrovės darbuotojai konkurso rengėjams atsiuntė įspūdingą pavyzdžių, liudijančių, kaip jų bosas rūpinasi kolektyvu, sąrašą.

Konkurso komisija ypač įvertino nugalėtojo sprendimus šalies ūkiui sudėtingu metu. Siekiant išsaugoti darbuotojus mažėjant veiklos apimtims, įmonėje buvo sutrumpinta darbo savaitė. Atviras ir nuoširdus boso bendravimas su kiekvienu darbuotoju lėmė, kad kolektyvas kartu su vadovu priėmė šį sprendimą, pasitarnavusį ir darbuotojams, ir įmonei. Be to, kolektyvas įvertino ir nuolat pasitarti atviras vadovo duris, ir rytais vedamą mankštą kolegoms.

“Daugybė kandidatų, kuriuos darbuotojai šiemet siūlė pripažinti efektyviausiais bosais, aiškiai liudija, kad Lietuvoje netrūksta žmonių, sugebančių protingai ir atsakingai valdyti verslą. Tai nuteikia optimistiškai: tokių vadovų rankose šalies verslo laukia puikios perspektyvos”, – įsitikinęs Mindaugas Ubartas, “Tele2” prekybos ir marketingo direktorius.

“Tele2” įsteigti prizai – elektroninės skaityklės – atiteko ir kitų geriausio boso rinkimų nominacijų nugalėtojams. “Auksiniu bosu” šiemet buvo pripažinta Diana Žičkevičienė (“Ergo Lietuva gyvybės draudimas”), “sidabriniu” – Vytalija Budzienė (UAB “Sapienti Sat”), o “bronzinio boso” titulas atiteko Audriui Želviui (Aplinkos apsaugos agentūros Atliekų ir užterštų teritorijų tvarkymo kontrolės skyrius).

Geriausio boso rinkimus radijo stotis “M-1 plius” organizuoja jau dvyliktus metus. Projekto rėmėja “Tele2” šiemet pirmą kartą pasiūlė išrinkti ir efektyviausią bosą. Pasak M. Ubarto, šią nominaciją bendrovė inicijavo todėl, kad ji pati nuolat užtikrina didelį veiklos efektyvumą, tuo pačiu išsaugodama geras darbo sąlygas bei aukštą darbuotojų motyvaciją.

Tarptautinė personalo vertinimo metodikų ir tyrimų bendrovė “Profiles International” “Tele2” paskelbė esant produktyviausia IT ir telekomunikacijų sektoriaus įmone Baltijos šalyje. Be to, “Tele2” šiemet buvo pripažinta “Geidžiamiausiu darbdaviu” įmonių, turinčių iki 250 darbuotojų, kategorijoje.

“Tele2” siekia nuolat teikti klientams efektyviausius sprendimus. Perėjusių į “Tele2” verslo klientų apklausos duomenimis, įmonės, pasirinkusios “Tele2”, teigia vidutiniškai mobiliajam ryšiui sutaupančios 37 procentus išlaidų. Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės “RAIT” šių metų birželį atliktos apklausos duomenimis, “Tele2” yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. 46,9 proc. apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi “Tele2” paslaugomis, o pasirinkti šį operatorių kitiems rekomenduotų 66 proc. respondentų.

Atgal į sąrašą
Į viršų