Dvidešimt šeštame „Point of View“ leidinyje – efektyvūs prekių apsaugos sprendimai rizikingiausių prekių grupių: drabužių ir stipriųjų gėrimų apsaugai

2011 10 11 Šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Informacijos šaltinis: UAB “New Vision Baltija”

“Checkpoint” išleistame dvidešimt šeštame “Point of View” leidinyje pristatomi naujos kartos apsaugos sprendimai, kurie įgalina apsaugoti rizikingiausias prekių grupes: drabužius ir stipriuosius gėrimus.  

Leidinyje pristatomas elektroninės prekių apsaugos sprendimas, paremtas  RFID  technologija. Prekybininkų drabužiais tarpe pripažinimą pelnęs sprendimas leidžia vienu šūviu nušauti du zuikius: užtikrinti tinkamą prekių apsaugą ir sklandų atsargų valdymą. Sprendimo išskirtinumas – unikali technologija, leidžianti nepriekaištingai tiksliai nustatyti pažymėtos prekės vietą ir judėjimo kryptį, sutaupyti darbo kaštus ir išvengti tiek pirkėjų, tiek personalo vagysčių. 

Leidinyje taip pat rašoma, kad pirmaujantis Prancūzijos stipriųjų gėrimų prekybininkas „Système U” kovai su alkoholinių gėrimų vagystėmis pasitelkė „Source tagging” ženklinimo technologijas.  Bendradarbiaujant su vyno ir stipriųjų gėrimų tiekėjais, EAS technologijomis paremtas „Source tagging” ženklinimas, yra atliekamas pradiniame tiekimo grandinės etape, todėl produkcija pasiekia parduotuves jau su apsauginiais lipdukais.

„Système U” produkto vadovo Frederic Blin teigimu, stipriųjų gėrimų populiarumas vagių tarpe ypač didelis, o vietinis ženklinimas parduotuvėje nepakankamas. „Alkoholinių produktų ženklinimas imlus laikui, todėl  pusė vyno ir stipriųjų gėrimų butelių lieka neapsaugoti”. „Source tagging” technologija leidžia sutaupyti laiko ir darbo jėgos sąnaudas, kartu užtikrinant tinkamą prekių apsaugą.

Daugiau apie Checkpoint sprendimus skaitykite leidinyje „Point of View”.

Atgal į sąrašą
Į viršų