Dvidešimt penktame „Point of View“ leidinyje – prekių apsaugos naujovės

2011 06 01 Šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Informacijos šaltinis: UAB “NEW VISION BALTIJA”

“Checkpoint” išleistame dvidešimt penktame “Point of View” leidinyje aprašomi Euroshop parodoje pristatyti naujos kartos apsaugos sprendimai prekybininkams,   pateikiamos pirkėjų požiūrio į prekių apsaugą apklausos rezultatai, pristatomos įžvalgos savitarnos sistemų apsaugos klausimais, taip pat daug kitų įdomių temų.

Vienos didžiausių pasaulyje tarptautinės parduotuvių įrangos, reklamos ir prekybos parodos „Euroshop” metu, išskirtinio susidomėjimo sulaukė Checkpoint sprendimas „from  Source to Store”. Sprendimas leidžia prekybininkui pagerinti prekės tiekimo grandinės efektyvumą, nuo pat produkto pagaminimo iki tol, kol jis patenka į pirkėjo rankas. Parodos dalyviams buvo demonstruojama kaip kiekvienoje tiekimo grandinės stadijoje sprendimai leidžia prekybininkui padidinti prekių matomumą, jas apsaugoti ir taip sumažinti nuostolius.

Leidinyje taip pat pristatoma Nielsen tyrimų kompanijos atlikta apklausa, kurios metu buvo tiriamas pirkėjų požiūris į prekių apsaugą bei tai, kokią įtaką prekių apsaugos priemonės turi pirkėjų apsipirkimui. Tyrimo metu atskleista, kad daugelis pirkėjų mano, kad prekių apsauga turi būti matoma, o pagrindinis jos tikslas nesugauti vagį, o jį sulaikyti. Vis dėl to, respondentų nuomone, tai jokiu būdu neturėtų trukdyti apsipirkimo procesui.

Dar viena įdomi leidinyje gvildenama tema – savitarnos kasų apsauga. Augantis prekybininkų susidomėjimas inovatyviais klientų aptarnavimo sprendimais natūraliai kelia klausimą, kaip tai įtakoja nuostolių prevencijos procesus ir parduotuvės nuostolius bendrai? ECR Europe darbo grupės organizuotame susitikime savo patirtimi ir įžvalgomis dalijosi ilgamečiai savitarnos sistemų vartotojai iš prekybos tinklų ASDA, Tesco, Sainsbury‘s, Ahold, ICA, IKEA, Delhaize, Metro, Carrefour. Adrian Beck, Didžiosios Britanijos Leicesterio Universiteto Kriminologijos departamento vadovo pristatyto studijos rezultatai atskleidė, kad savitarnos technologijos turėjo nereikšmingus arba neturėjo visai jokios įtakos parduotuvių nuostolių lygiui. Diskusijos metu pritarta, kad teigiama ar neigiama savitarnos kasų įtaka parduotuvės nuostoliams priklauso nuo to, kaip teisingai yra įdiegtas sprendimas, kokios apsaugos priemonės naudojamos ir kaip savitarnos kasos diegimas yra paremtas geriausiomis praktikomis.

Atgal į sąrašą
Į viršų