„DPA“ pelnė „Microsoft“ metų partnerio vardą už veiklą Latvijoje

2012 07 10 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Tarptautinė informacinių technologijų kompanijų grupė „DPA“ sulaukė IT lyderių pripažinimo ir pelnė metų „Microsoft“ šalies partnerio (anglų k. „Microsoft Country Partner“) Latvijoje vardą. Šis apdovanojimas oficialiai įteiktas Liepos 10 dieną tarptautinėje „Microsoft“ partnerių konferencijoje Toronte.

„Microsoft“ šalies partnerio apdovanojimas skiriamas kompanijoms, kurios savo šalyse įrodė esančios rinkos lyderės, kuriančios inovacijas verslui, turinčios gilių žinių bei kompetencijų, teikiant sprendimus ir paslaugas paremtas „Microsoft“ technologijomis. Kasmet prieš suteikiant „Microsoft“ šalies partnerio apdovanojimą kompanijai, kruopščiai patikrinama jos reputacija, klientų atsiliepimai, o taip pat teikiamų paslaugų efektyvumas ir nauda verslui.

„Manau, kad „Microsoft“ įvertino mūsų pastangas nuolat tobulėti ir diegti novatoriškus, didelės apimties IT sprendimus verslui bei valstybiniam sektoriui“, – teigia Juris Vilders, „DPA“ generalinis direktorius. Pasak jo, kompanijų grupė „DPA“ ateityje yra numačiusi ambicingus planus plėtoti novatoriškus sprendimus IT saugumo, biometrijos bei kitose srityse, o gerąją patirtį eksportuoti į užsienio IT rinkas.

Kompanijos „DPA Lietuva“ vadovas Laurynas Truncė pabrėžė, kad laimėtu apdovanojimu įvertintas visos „DPA“ grupės darbuotojų darbas ir triūsas. Pasak jo, vienas iš pagrindinių laimėjimą lemiančių kriterijų yra ir teisingai pasirinkta strategija. „Mūsų sėkmės paslaptis – kokybiškos paslaugos bei šilti santykiai su kiekvienu partneriu ir klientu. Partnerystė su pasauliniais technologijų lyderiais ir vietiniais partneriais leidžia savo klientams pateikti pačius efektyviausius ir moderniausius sprendimus, atitinkančius naujausius pasaulinės kokybės standartus. Bendradarbiavimas su pasauline informacinių technologijų lydere „Microsoft“ jau daugiau kaip dešimt metų yra mūsų verslo modelio prioritetas, todėl tai galima drąsiai vadinti strategine partneryste“, – teigia L. Truncė.

„Mes didžiuojamės, galėdami suteikti „DPA“ grupei „Microsoft“ metų partnerio vardą“, – sako Jon Roskill, „Microsoft“ atstovas bendradarbiaujant su tarptautiniais partneriais. Jo nuomone, „DPA“ sėkmę IT rinkoje lemia teikiamų paslaugų pridėtinė vertė, užsibrėžta kryptis kurti inovacijas remiantis „Microsoft“ technologijomis bei gebėjimas atsižvelgti į verslo poreikius ir problematiką.

„DPA“ įmonių grupė savo veiklą plėtoja Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje bei Gruzijoje.

Atgal į sąrašą
Į viršų