DPA meta inkarą Gruzijos vandenyse

2011 02 03 Šaltinis: UAB "DPA Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “DPA Lietuva”

Tarptautinė IT kompanija DPA vykdo plėtrą – atidaromas naujas biuras Gruzijoje. Tai jau penktoji rinka, į kurią per 13 metų savo gyvavimo istoriją žengia DPA įmonė. Šiandien IT įmonės padaliniai veikia Latvijoje, Lietuvoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje.

Anot DPA verslo plėtros direktoriaus Dariaus Tijūnėlio, Rytų ir Vidurio Europos šalys visada buvo strateginės DPA rinkos, todėl plėtra Gruzijoje – savalaikis ir ilgai planuotas įvykis. „Toks pasirinkimas grindžiamas tuo, kad Rytų ir Vidurio Europos rinkose regimos panašios technologijų vystymosi tendencijos. Visoje Rytų Europoje informacinių technologijų rinka sparčiai auga. Mus traukia ne tik sąlyginis rinkų panašumas, bet ir iššūkiai, su kuriais neabejotinai susidursime Gruzijos rinkoje. Neabejoju, jog iki šiol gauta tarptautinė patirtis padės mums įveikti iššūkius ir pasiekti puikių rezultatų šioje šalyje“, – įsitikinęs D. Tijūnėlis.

Gruzijos rinkai DPA siūlys pavienius bei kompleksinius IT sprendimus. Gruzijoje kol kas per mažai dėmesio skiriama intelektinės nuosavybės apsaugai, todėl daug dėmesio bus skiriama konsultacijoms programinės įrangos legalizavimo klausimais ir licencijavimo sprendimams komercinėms bei valstybinėms organizacijoms. Programinės įrangos licencijavimas – viena pagrindinių veiklų, kurioms DPA skiria ypatingą dėmesį. Planuojama, jog veiklos pradžioje DPA komandą Gruzijoje sudarys 4 žmones, daugėjant projektų, įmonės darbuotojų skaičius augs.

„Besitęsiantis ekonominis sunkmetis skatina neapsiriboti esamomis rinkomis. Tad plėtrą vykdome ne tik geografiškai, bet ir didindami klientų skaičių tarptautiniu mastu. Gruzija – ne paskutinė rinka, kurioje įsikurs DPA, jau tyrinėjame ir svarstome planus atidaryti biurus dar keliose šalyse. Informacinių technologijų rinka sparčiai vystosi, didėja profesionalių IT paslaugų bei specialistų poreikis. Mums tai – iššūkis ir galimybės“, – planus Rytų Europos rinkose atskleidžia D. Tijūnėlis.

Lietuvos IT rinkoje DPA pradėjo veiklą 2005 m. ir jau yra subūrusi nemažą ratą ištikimiausių savo klientų. Tarptautinė kompanija, išsiskirianti į klientą orientuotu požiūriu ir aukščiausia paslaugų kokybe, kuria, diegia ir valdo IT projektus padedančius daugiau nei 1200-ams klientų siekti savo verslo tikslų.

Atgal į sąrašą
Į viršų