„DPA Lietuva“ pelnė „Microsoft” metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partnerio vardą

2011 10 04 Šaltinis: Elektronika.lt; DPA Lietuva, UAB

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; UAB “DPA Lietuva”

Tarptautinė informacinių technologijų kompanija „DPA Lietuva“ šiandien buvo pripažinta „Microsoft” metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partneriu. Šis vardas kompanijai suteiktas kasmetinės „Microsoft Lietuva“ partnerių konferencijos metu Vilniuje, kurioje dalyvavo per 300 IT bendrovių.

„Microsoft Lietuva“ darbo su „Office“ sistema sprendimų partnerio apdovanojimui nominuotos Lietuvos IT bendrovės buvo renkamos atsižvelgiant į tai, kuri įmonė turi aukščiausią kompetenciją „Microsoft“ partnerių programoje, kuri labiausiai prisidėjo prie pažangiausių „Microsoft“ produktų ir technologijų naudojimo skatinimo, o taip pat kurios klientų ir projektų augimas buvo didžiausias per pastaruosius metus.

Partnerių pripažinimą pelniusios kompanijos „DPA Lietuva“ vadovas Laurynas Truncė teigia, kad šiuo apdovanojimu įvertintas visų įmonės darbuotojų triūsas. Kolektyvas nuolatos gilina savo žinias bei tobulina įgūdžius, siekdamas kurti pridėtinę vertę kiekvienam klientui. „Mūsų įmonės tikslas – išsiaiškinti tikruosius klientų poreikius ir pateikti efektyviausius sprendimus, kad klientai galėtų netrukdomi rūpintis savo verslo augimu ir plėtojimu“, – pabrėžė L. Truncė. Jo nuomone, įmonės sėkmę lemia kokybiškos paslaugos bei šilti santykiai su kiekvienu klientu. Vadovaudamasi šiais principais, „DPA Lietuva“ komanda per septynerius metus tapo patikimais didelių Lietuvos bendrovių bei valstybinių institucijų IT konsultantais ir partneriais.

„Microsoft“ auksinio partnerio statusą turinti IT kompanija „DPA Lietuva“ sukūrė ir sėkmingai rinkoje realizuoja unikalią informacijos, dokumentų ir procesų valdymo sistemą „ShareSpace“, veikiančią „Microsoft SharePoint“ technologijų pagrindu. Ši inovatyvi procesų valdymo sistema nuolat tobulinama, siekiant atitikti naujausias „SharePoint“ technologijų versijas ir besikeičiančius verslo poreikius.

„DPA Lietuva“ IT rinkoje žinoma kaip sudėtingų IT sprendimų kūrimo ir projektų įgyvendinimo įmonė, šiuo metu imasi ambicingų planų biometrijos srityje. Įmonės teikiamais IT sprendimais naudojasi tokios institucijos kaip LR Krašto apsaugos ministerija, LR Teisingumo ministerija, įmonės: AB „Žemaitijos pienas“, UAB „Arvi“ ir Ko, UAB „PZU Lietuva“, UAB „DPD Lietuva“ ir kt.

Atgal į sąrašą
Į viršų