„DPA“ įsteigė padalinį Baltarusijoje

2009 11 19 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt  

Tarptautinė IT kompanija „DPA“ vykdo plėtrą ir ekonominės krizės laikotarpiu – Baltarusijoje buvo atidarytas naujas bendrovės padalinys. „DPA“ šios šalies verslo ir valstybinėms įmonėms teiks programinės įrangos licencijų pardavimų, infrastruktūrinių ir saugumo sprendimų diegimo, vystymo, verslo procesų valdymo bei konsultacines paslaugas.

Kaip teigia IT kompanijos „DPA“ Lietuvoje jau keturis metus veikiančio padalinio „DPA programinė įranga“ vadovas Genadijus Gricukas, ši „DPA“ kompanijos plėtra yra savalaikė, reaguojant tiek į globaliu mastu išaugusį profesionalių IT paslaugų poreikį, tiek į pačios Baltarusijos rinkoje gan sparčiai vykstančius modernizacijos procesus. „Ekonominis sunkmetis Baltarusijai tapo paskata mažinti kliūtis užsienio verslo atėjimui. Todėl šioje šalyje po truputį vyksta ne tik pramonės ir žemės ūkio, bet ir privataus verslo plėtra bei modernizavimas. Tai savaime lemia ir augantį verslo valdymo poreikį, kuris šiandieninėmis sąlygomis tiesiog neįsivaizduojamas be pažangių IT teikiamų galimybių išnaudojimo. Be to, Baltarusijos rinkoje regima nemenka profesionalių IT specialistų pasiūla, o tai dar labiau skatina šios šalies rinkos galimybes vertinti pozityviai“, – teigia G. Gricukas.

Baltarusijoje pradėjęs veikti padalinys – ketvirtasis „DPA“ įmonių grupėje. Bendrovė taip pat veiklą vykdo Latvijoje, Ukrainoje bei Lietuvoje. IT bendrovėje iš viso dirba 55 specialistai. Konsoliduota „DPA“ įmonių grupės apyvarta 2008 m. buvo 17,8 mln. eurų.

Lietuvos IT rinkoje „DPA“ pradėjo veiklą 2005 m. Orientuodamasi į teikiamų paslaugų kokybę, pridėtinės vertės kūrimą ir klientų veiklos efektyvumo didinimą „DPA programinės įrangos“ komanda tapo patikimais didelių Lietuvos bendrovių bei valstybinių institucijų IT konsultantais ir partneriais. 2006 m. bendrovė pelnė „Microsoft“ metų pardavėjo vardą, o 2007 m. tapo sparčiausiai augusiu „Microsoft“ partneriu Lietuvoje. 2009 m. bendrovei „DPA programinė įranga“ buvo suteiktas išskirtinis „Microsoft“ LAR statusas. Tais pačiais metais Latvijos finansų ministerijoje „DPA“ įdiegtą informacinių technologijų infrastruktūrinį sprendimą kompanija „Microsoft“ įvertino aukščiausiu apdovanojimu. Bendrovė Centrinės ir Rytų Europos „Microsoft“ partnerių tarpe pelnė pažangaus infrastruktūrinio sprendimo apdovanojimą ir „Active Directory“ produktų kategorijoje buvo pripažinta „Microsoft“ metų partneriu.

Atgal į sąrašą
Į viršų