„DocLogix“ vėl tapo konkurso ,,European IT Excellence Awards 2011“ finaliste

2011 01 24 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB „DocLogix“

Kasmet rengiamas ,,European IT Excellence Awards“ konkursas, kuriame gali dalyvauti IT sprendimus teikiančios įmonės, vėl sėkmingas „DocLogix“ įmonei. Šiais metais „DocLogix“ konkursui pristatė elektroninį dokumentų ir procesų valdymo sprendimą, kuriuo naudojasi vienas didžiausių Lietuvos bankų „Swedbank”.

Pasak konkursą rengiančios „IT Europa“ atstovo John Chapman, „šiais metais konkurso teisėjai buvo nustebinti pateiktų paraiškų kokybe bei įdėtu darbu rengiant jas. Pateiktų paraiškų skaičius ir pristatyti sprendimai liudija tikrai aukštą Europos IT bendruomenės lygį.“

„DocLogix“ pristatytas sprendimas įtikino konkurso komisiją įgyvendinto projekto teikiama nauda, šiuolaikiškumu ir originalumu bei pateko į finalą ISV (programinės įrangos sprendimų) kategorijoje.

„Dalyvavimas tarptautiniuose konkursuose ir juose pelnytas pripažinimas mums yra labai reikšmingas, – teigia UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil. – Savaime suprantama, kad į finalą patenka tik patys geriausi sprendimai, kurie maksimaliai padidina veiklos produktyvumą ir efektyvumą. Manau, kad tokio pobūdžio laimėjimai patvirtina ir įrodo mūsų kuriamų sprendimų pranašumą.“

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti ,,European IT Excellence Awards 2011“ iškilmingos ceremonijos metu Londone, kuri įvyks 2011 metų vasario 10 dieną, „London Marriot“ viešbutyje.

Konkursą ,,European IT Excellence Awards“ organizuoja „IT Europa“ kartu su tokiomis įmonėmis, remiančiomis šį renginį, kaip IBM, Microsoft, Motorola, Cisco ir kt.

Apie įmonę

UAB „DocLogix“ kuria novatoriškus elektroninius dokumentų ir procesų valdymo sprendimus pagal specifinius klientų ir skirtingų verslo šakų poreikius. Šiuo metu DocLogix sistema naudojasi daugiau nei 20 000 sistemų vartotojų Pabaltijo šalyse bei Lenkijoje. Įmonės kuriamus sprendimus platina, diegia ir prižiūri patyrusių ir sertifikuotų partnerių tinklas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje.

Atgal į sąrašą
Į viršų