„DocLogix“ siekia plėstis Azerbaidžano rinkoje

2013 04 23 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB „DocLogix“

Balandžio 8-12 dienomis įmonės „DocLogix“ atstovas kartu su Lietuvos verslininkų delegacija lankėsi Azerbaidžano sostinėje Baku. Vizito metu vyko svarbūs susitikimai su valdžios institucijomis ir vietos verslininkais, kurie parodė didelį sudomėjimą „DocLogix“ kuriamais sprendimais.

Vienas iš susitikimų vyko Azerbaidžano Ekologijos ir gamtinių išteklių ministerijoje, kur „DocLogix“ pardavimų vadovas Vitalij Petrov kalbėjosi su ministru Huseyngulu Baghirovu. Ministras išreiškė norą atsisakyti popierinių dokumentų ir pradėti naudoti elektroninius. Pasak ministro tai ne tik padėtų efektyviau organizuoti darbą ir sumažinti išlaidas, bet ir prisidėtų prie ekologijos. „Galbūt tai neišspręstų ekologinių problemų, bet padėtų keisti mąstymą ir rodyti pavyzdį, kad būtina saugoti gamtos išteklius“ – sakė ministras.

Dokumentų valdymo sistema „DocLogix“ taip pat buvo pristatyta Azerbaidžano Informatikos ir ryšių ministerijoje, kurios atstovai ypač domėjosi elektroninio parašo diegimu. Šioje srityje Lietuva yra labiau pažengusi, o sistemoje „DocLogix“ parašo funkcija yra pilnai integruota. Susitikimo metu buvo aptarta kaip galima paspartinti elektroninio parašo plėtrą Azerbaidžane ir kokių technologijų tam reikia.

Be valstybinių susitikimų, taip pat vyko Lietuvos – Azerbaidžano verslo forumas, kuriame sistema „DocLogix“ buvo pristatyta vietos verslininkams. Daugiausia dėmesio susilaukta iš bankinio sektoriaus atstovų, kurie išreiškė norą sistemą išbandyti. Forume dalyvavo ir su darbo vizitu Baku besilankantis LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius bei kiti LR Vyriausybės atstovai.

Šiuo metu įmonės dokumentų ir procesų valdymo sistemą jau naudoja vienas lyderiaujančių Azerbaidžano bankų „Nikoil“ ir draudimo kompanija „Pasha Insurance“. Tikimasi, kad šis vizitas dar labiau paspartins įmonės plėtrą Azerbaidžano rinkoje.

Apie UAB „DocLogix“

UAB „DocLogix“ kuria elektroninę dokumentų ir procesų valdymo sistemą, kurią platina ir diegia per partnerių tinklą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje. Šiuo metu vykdoma plėtra Turkmėnistane, Azerbaidžane, Kazachstane ir kitose šalyse. „DocLogix“ klientai yra didieji bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos. Sistema naudojasi daugiau nei 20 000 vartotojų. UAB „DocLogix“ priklauso „Alna“ įmonių grupei ir turi daugiau nei 16 metų patirtį kuriant efektyvius dokumentų ir procesų valdymo sprendimus.

Daugiau informacijos:

Julius Gurevičius

UAB „DocLogix“

Marketingo vadovas

Mob. 8 686 36386

El.p. jgurevicius@doclogix.lt

 

 

 

Atgal į sąrašą
Į viršų