Doclogix pasirašė naują partnerystės sutartį Estijoje

2011 03 28 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB „DocLogix“

UAB „DocLogix“ pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį su Estijos bendrove „Edisoft Baltic“. Bendrovė „Edisoft Baltic“ tapo oficialiu DocLogix atstovu Estijoje, įgaliotu pardavinėti bei teikti „DocLogix” sistemos diegimo, projektavimo, įgyvendinimo, palaikymo ir konsultavimo paslaugas.

„Daugelis IT bendrovių ieško būdų plėtoti savo verslą, pasiūlydami naujų sprendimų rinkai, o ir klientai nori dirbti su tokiomis kompanijomis, kurios turi įvairialypės patirties ir gali įrodyti savo patikimumą,- teigia Mihhail Ralkin, „Edisoft Baltic“ generalinis direktorius. – Mūsų partnerystė su „DocLogix“ mums suteikia papildomą pranašumą dokumentų valdymo sistemų diegimo srityje Estijoje bei kitose šalyse.”

Bendrovė „Edisoft Baltic“ teikia elektroninių duomenų mainų EDI (sutrump. angl. Electronic Data Interchange) ir sistemų integravimo paslaugas bei padeda klientams optimizuoti savo verslo procesus.

Elektroninių dokumentų valdymas jau senokai yra aktuali tema įmonėms, siekiančios optimizuoti savo verslo procesus, tačiau pastaruoju metu efektyvus ir veiksmingas organizacijos popierinių procesų ir dokumentacijos tvarkymas įgyja aukščiausią prioritetą.

Bendrovė „DocLogix“ yra viena didžiausių dokumentų valdymo sistemų kūrėjų Baltijos šalyse, yra pelniusi ne vieną tarptautinį apdovanojimą, sėkmingai dirba su Lietuvos ir kitų šalių rinkomis. Įmonė vysto dokumentų ir procesų valdymo sistemą DocLogix™, kurios pagrindu kuriami sprendimai įvairioms ūkio šakoms pagal individualius poreikius. „DocLogix“ sprendimas yra skirtas šiuolaikiškai valdyti dokumentus, informaciją bei verslo procesus, perkeliant popierinius procesus į elektroninę erdvę.

„Edisoft Baltic“ – tai kompanija, kuri turi reikalingos kompetencijos ir patirties sėkmingai diegti ir įgyvendinti dokumentų ir procesų valdymo projektus. Apjungus šią patirtį su išskirtiniu „DocLogix” sprendimu, bus gaunamas rezultatas, lemsiantis aukštą klientų pasitenkinimą, o tai ir yra raktas į ilgalaikę sėkmę “,- sako Jaroslav Gil, UAB „Doclogix“ direktorius.

DocLogix partnerystės programa skirta partneriams, siekiant pasidalinti sukaupta patirtimi, suteikti bei vystyti reikalingus įgūdžius, kurie leistų partneriams sėkmingai teikti ir diegti dokumentų valdymo sprendimus klientams.

„Kompanija „Edisoft“, turinti profesionalių ir kvalifikuotų specialistų komandą, daugiau nei 10 metų patirtį IT srityje bei nemažą skaičių sėkmingai įgyvendintų projektų – tai tik keletas priežasčių, kodėl DocLogix savo partneriu Estijoje pasirinko būtent šią įmonę“, – pasakoja Vitalij Petrov, pardavimų ir partnerių kanalo direktorius, UAB „DocLogix “.

UAB „DocLogix“ plataus partnerių kanalo dėka yra įgyvendinęs didelį skaičių sudėtingų dokumentų valdymo projektų ir yra vienas iš dokumentų valdymo sprendimo lyderių Baltijos šalyse.

Apie Edisoft

Bendrovė „Edisoft Baltic“ yra tarptautinis elektroninių duomenų mainų (EDI, angl. Electronic Data Interchange) ir sistemų integravimo paslaugų tiekėjas. Įmonė optimizuoja klientų verslo procesus konsultuojant, vykdant specialius tyrinėjimus, diegiant ir konfigūruojant įvairius sprendimus, taip pat teikia techninį aptarnavimą ir palaikymą. Pagrindinės kompanijos specializacijos sritys – mažmeninė prekyba, didmeninė prekyba, gamyba, muitinis įforminimas ir transportas. „Edisoft Baltic“ turi sukaupusi virš 9 metų patirtį IT projektų diegime ir valdyme, veikia Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Rusijoje. Turi daugiau kaip 1000 klientų, tarp kurių yra tokios įmonės kaip „Coca-Cola“ HBC, “Nematekas” ŽŪB, „Mildeks“ OÜ, SIA “Fazer Maiznīcas”, SIA “Arkolat” ir kitos.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite http://www.edisoft.ee/.

Apie DocLogix

2003 m. įkurta UAB „DocLogix“ šiuo metu yra viena didžiausių dokumentų ir procesų valdymo sprendimus siūlančių lietuviško kapitalo bendrovių Baltijos šalyse. „DocLogix“ kuriama sistema skirta organizacijų informacijai, dokumentams ir procesams valdyti, siekiant skaitmeninti ir efektyvinti procesus. „DocLogix“ sukurtą programinę įrangą parduoda partnerių tinklas Baltijos šalyse, Lenkijoje, Azerbaidžane, Ukrainoje. Lietuvoje bendrovei „DocLogix“ atstovauja UAB „Alna Business Solutions“ ir UAB „Sekasoft“.

Didžiausi „DocLogix“ klientai – bankai „Swedbank“, „DNB Nord“, Nacionalinė mokėjimo agentūra, Vadovybės apsaugos departamentas, AB „LESTO“, AB „Grigiškės“, AB „Klaipėdos energija“, UAB „Теle2“, „Latvijas Pasts”, UAB „Senukų prekybos centras“, „Cushman&Wakefield“ ir kt.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite http://www.doclogix.lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų