„DocLogix“ Las Vegase – daugiau darbų nei pramogų

2014 10 07
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

UAB „DocLogix“ dalyvavo vienoje didžiausių JAV mobilių technologijų parodų „Super Mobility Week“, kuri vyko 2014 m. rugsėjo mėn. Las Vegaso mieste (JAV).

Parodoje „DocLogix“ buvo pristatomas ne tik potencialiems klientams. Susidomėjimo sulaukta ir iš potencialių partnerių. Renginyje taip pat buvo pristatytas dokumentų ir procesų valdymo sprendimas mažoms ir vidutinėms įmonėms – „DocLogix“ debesyje. Nors produktas yra dar tik prototipo lygmenyje, jau atsidaro ne viena įmonė norinti jį išbandyti.

„Įsitikinome, kad „DocLogix“ ir jo pagrindu sukurti produktai yra išties patrauklūs vakarų rinkoms. Manau, taip yra dėl aukštos kokybės bei konkurencingos kainos. Nors esame lyderiai Baltijos šalyse, nuolat esame apdovanojami Europiniu lygmeniu, vis dėlto tai pirmoji „DocLogix“ paroda JAV. Todėl teigiami vertinimai mums buvo labai svarbūs. Turime didelių ambicijų ir tikslų susijusių su šia rinka. Realus klientų ir partnerių interesas suteikia mums dar daugiau tikėjimo, kad einame teisinga kryptimi“, – sakė „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil.

Jau nuo 2014 m. pradžios „DocLogix“ pradėjo aktyvius plėtros žingsnius į JAV rinką. Pastaruosius kelis mėnesius aktyviai plečiamas vietinių partnerių tinklas, kuris ateityje pardavinės ir diegs „DocLogix“ šioje bei kaimyninėse šalyse (Kanadoje ir Meksikoje).

Kartu su „DocLogix“ parodoje dalyvavo dar penkios Lietuvos IT sektoriaus įmonės. Jau trečius metus Lietuvos įmonių dalyvavimą šiame renginyje remia VšĮ „Versli Lietuva“.

„Super Mobility Week“ – tai didžiausia mobiliųjų technologijų paroda Šiaurės Amerikoje. Šiais metais produktus ir paslaugas demonstravo virš 1000 dalyvių iš daugiau nei 100 šalių. Parodą aplankė daugiau kaip 35 tūkst. profesionalų, iš kurių du trečdaliai yra atsakingi už sprendimų priėmimą IT kompanijose.

Rugpjūčio mėnesio pabaigoje „DocLogix“ pripažinta viena iš dinamiškiausių kompanijų Europoje prestižiniuose Europos verslo apdovanojimuose (angl. European Business Awards, EBA). Kompanijos pajamos vien per 2013 m. išaugo pusantro karto. Tuo tarpu darbuotojų skaičius išaugo 70 % lyginant su praėjusiais metais.

Atgal į sąrašą
Į viršų