„DocLogix“ išrinkta viena iš progresyviausių dokumentų ir procesų valdymo sistemų pasaulyje

2016 12 23 Šaltinis: Elektronika.lt

Įtakingas technologijų žurnalas „CIOReview“ pripažino lietuvišką dokumentų ir procesų valdymo sistemą „DocLogix“ progresyviausia ir daugiausiai žadančia pasaulyje.

Šių metų gruodžio pradžioje leidinio sudaryta IT srities profesionalų komisija nagrinėjo ir reitingavo pasauliniu mastu veikiančias dokumentų valdymo sistemas. Komisija išrinko 20 dokumentų valdymo sistemų, kurios atitiko jų keliamus kriterijus. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas tokiems aspektams, kaip sistemos saugumas, galimybė pritaikyti moderniausius informacijos valdymo būdus, adaptacijos galimybės pagal individualius poreikius ir investicijų atsiperkamumo greitis.

„DocLogix“ pateko į progresyviausiųjų dvidešimtuką. Komisija išskyrė ypatingą „DocLogix“ tinkamumą gamybiniam, statybų, finansų, valstybiniam ir kitiems sektoriams, siekiantiems moderniai ir efektyviai valdyti organizacijų veiklą. Susidomėjimo sulaukė kuriama aukšta pridėtinė vertė klientams, nes „DocLogix“ pateikia itin išdirbtus, gerai apgalvotus sprendimus atskiroms verslo sritims valdyti: sutarčių, personalo, pirkimų, sąskaitų, laiko, susirinkimų valdymo sprendimai. Jie gali būti naudojami ir kaip savarankiški sprendimai, ir veikti kartu vieningoje „DocLogix“ platformoje.

„CIOReview“ – tai neutralus informacijos apie pažangiausius technologinius sprendimus šaltinis. Jame pristatomi IT sprendimai, galintys pakeisti esminius verslo procesų veikimo principus.

„Būti tarp 20 progresyviausių dokumentų valdymo sistemų pasaulyje – tai išskirtinis pripažinimas. Tai rodo, kad mūsų kuriamas produktas įgauna stiprias pozicijas jau ir už Lietuvos ribų, o šie metai, kaip niekad buvo gausūs apdovanojimais. Smagu, kad mūsų kuriamos priemonės efektyvesniam informacijos valdymui lieka įvertintos nepriklausomų ekspertų“, – pasiekimą komentavo Lietuvos verslo linijos direktorius Andrius Girdvainis. Paklaustas, ką naujo bendrovė žada Lietuvos rinkai, atsakė trumpai: „Siūlysime pajamas ir paslaugas gauti greičiau. T. y. sutartis

pasirašinėti itin paprastai prieinamoje „DocLogix“ sutarčių pasirašymo platformoje, kur sutartys tarp šalių pasirašomos vos per kelias minutes, paprastai, saugiai ir teisėtai“ – ateities planus komentavo A. Girdvainis. Primename, kad lapkričio mėnesį „DocLogix“ pateko į Didžiosios Britanijos „Document Manager“ (liet. „Dokumentų valdytojų“) apdovanojimų finalą.

Atgal į sąrašą
Į viršų