Didžiausios IT verslo konvencijos Rytų Europoje metu, ELKO Group A/S taip pat švęs ELKO Group 15 metų bei ELKO Ukrainos biuro 10 metų jubiliejų

2008 09 12

Informacijos šaltinis: ELKO Group

Atstovai iš pirmaujančių pasaulinių informacinių technologijų (IT) kūrėjų, gamintojų ir pardavėjų susitiks rugsėjo viduryje vienoje didžiausių IT sferos konvencijų Rytų Europoje, kurią organizuoja viena iš pirmaujančių IT produktų ir komponentų didmenininkė regione, A/S “ELKO Group”. Šiais metais ELKO Konvencijos metu taip pat bus minimi “ELKO Group” 15 metų bei ELKO Ukrainos biuro 10 metų jubiliejai.

Tarp ELKO Konvencijos dalyvių bus aukščiausi A/S “ELKO Group” vadovai bei atstovai iš didžiausių pasaulinių IT industrijos įmonių – “ELKO Group” partneriai ir klientai. ELKO Konvencija įvyks Rugsėjo 14-17 dienomis Krymo kurorte Alužtoje. Konvencijos metu “ELKO Group” bei pagrindiniai partneriai pristatys šiandienines IT industrijos aktualijas, taip pat vyks apvaliojo stalo diskusijos, kur partneriams bus suteikta galimybė analizuoti esamą situaciją, problemas, sprendimus ir ateities vizijas Europos bei viso pasaulio IT rinkose.

“Virš 15 metų veiklos, “ELKO Group” įgijo didelės patirties IT industrijoje ir regioniniame ir tarptautiniame lygmenyje. Kaip sėkmingo vystymosi įrodymas,- įmonė tapo viena iš vedančiųjų IT produktų didmenininkų Rytų Europoje. Mes norėtume paminėti šių praėjusių 15 metų darbą pakviesdami mūsų partnerius ir klientus bendrai diskusijai apie esamą ir būsimą IT industrijos padėtį”, Egons Mednis, “ELKO Group” A/S prezidentas komentuoja Konvencijos tikslus.

“ELKO Group” A/S Konvencija sukvies atstovus iš 300 pasaulyje lyderiaujančių ir garsiausių IT produktų ir komponentų kūrėjų, gamintojų bei pardavėjų.

“ELKO Group” A/S Konvencija organizuojama padedant ilgalaikiams partneriams Acer, Intel, AMD/ATI, Asus, Creative, Fujitsu-Siemens, Gigabyte, Hitachi, Logitech, MSI, Nikon, Nvidia, Samsung, Sapphire, Seagate, Sony NEC Optiarc, Tom Tom, Toshiba, Western Digital.

ELKO Group

“ELKO Group” buvo įkurta 1993 m. “ELKO Group” yra didžiausia įmonė Latvijoje pernai pasiekusi 1 milijardo dolerių apyvartą. Įmonės 2008 metų pirmojo pusmečio apyvarta siekia 555,6 milijonų USD. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – kompiuterinių komponentų ir elektronikos prekių didmeninė prekyba 9 šalyse (Baltijos, Vidurio Europos ir NVS). Bendrovė atstovauja apie 70 įvairių gamintojų ir platina šiuos produktus daugiau kaip 6,3 tūkst. mažmeninių pardavėjų, vietos kompiuterių gamintojų ir sistemų integruotojų. “ELKO Group” siūlo daugiau kaip 7 000 produktų pavadinimų iš pirmaujančių pasaulio gamintojų: “Acer”, “Intel”, “Seagate”, “Samsung”, “Sony”, “Western Digital” ir kt. “ELKO Group” plėtros ir augimo pagrindas – daugiau kaip 330 darbuotojų profesionalus į rezultatus orientuotas darbas bei gebėjimas sėkmingai bendradarbiauti komandoje. Kompanija priklauso keliems fiziniams asmenims bei “East Capital” ir “Amber Trust” investiciniams fondams.

Atgal į sąrašą
Į viršų