DEAC siūlo galingesnius ir ekonomiškai naudingesnius virtualiųjų serverių sprendimus

2009 03 10 Šaltinis: UAB "Digitalinės ekonomikos vystymo centras"

Informacijos šaltinis: UAB “Digitalinės ekonomikos vystymo centras”

Latvijos IT užsakomųjų paslaugų teikėjas SIA “Digitālās ekonomikas attīstības centrs” (Skaitmeninės ekonomikos vystymo centras)(DEAC) klientams pradeda siūlyti galingiausius ir ekonomiškai itin naudingus virtualiųjų serverių sprendimus, kurie specialiai pritaikyti mažų ir vidutinių įmonių poreikiams. Virtualiųjų serverių pajėgumas artimas “padalintų” serverių galingumui, tačiau tokio virtualiojo serverio naudojimo kaina gerokai mažesnė.

Virtualiojo serverio technologija leidžia “padalinti” fizinio serverio resursus į kelis virtualiuosius serverius, kurie atskirti specialia programine įranga taip, kad vieno virtualiojo serverio naudotojas neturi prieigos prie kito virtualiojo serverio. Jau pati virtualiųjų serverių paslauga klientams iš esmės yra ekonomiškai naudingas būdas naudotis duomenų centre patalpintu serveriu, prižiūrimu pagal aukščiausius duomenų centro infrastruktūros standartus, už kainą, kuri daug kartų mažesnė už atskiro fizinio serverio nuomą ir jo patalpinimą duomenų centre.

“Virtualusis serveris – puikus sprendimas interneto portalams, duomenų bazėms, trumpalaikiams IT projektams talpinti ir programinei įrangai testuoti. Be to, priešingai nei skirtųjų serverių atveju, prireikus galima labai greitai pakeisti parametrus, atsižvelgiant į kliento poreikius”, – pasakoja DEAC valdybos pirmininkas Andris Gailytis.

“DEAC virtualiųjų serverių sprendimai užtikrina stabilų darbą, o jų techniniai parametrai yra artimi skirtojo serverio parametrams ir garantuoja didelį pajėgumą. Suderinant nedidelę kainą ir didelį pajėgumą, virtualiųjų serverių sprendimai yra puikus variantas mažoms ir vidutinėms įmonėms, naudojančioms tokias programas, kurioms nereikalingi visi fiziniai serverio resursai”, – tęsia A. Gailytis.

Modernizuodamas duomenų centro “Grīziņķalns” infrastruktūrą, DEAC įsigijo kelis galingus fizinius serverius DELL PowerEdge 2950, kurie ir yra naudojami virtualiųjų serverių sprendimams. Šios modernizacijos dėka DEAC virtualiųjų serverių sprendimų pajėgumas šiuo metu yra maksimaliai artimas skirtųjų serverių galingumui.

“Neseniai įsigyti serveriai DELL PowerEdge 2950 su dviem keturių branduolių procesoriais, 32–64 GB operatyvine atmintimi ir greitaisiais (15 000 aps./min) SAS (Serial Attached SCSI) technologijos kietaisiais diskais leidžia mums suformuoti įvairaus pajėgumo virtualiuosius serverius, kurių operatyvinės atminties amplitudė – nuo 256 MB iki 4 GB, o kietojo disko dydis – nuo 10 GB iki net 80 GB”, – informuoja DEAC techninės eksploatacijos departamento direktorius Edgaras Luksas.

“Be to, padidinę virtualiųjų serverių pajėgumą galime ir toliau jiems taikyti patrauklias kainas”, – tęsia E. Luksas.

“Galima teigti, kad iš visų šiuo metu Latvijoje siūlomų virtualiųjų serverių sprendimų DEAC sprendimas yra vienas geriausiai subalansuotų pajėgumo ir kainos prasme, todėl klientas gali pasirinkti savo reikmes labiausiai atitinkantį, ekonomiškai naudingiausią ir galingiausią serverio sprendimą”, – pasakoja A. Gailytis.

“Ateityje taip pat planuojame aktyviai modernizuoti mūsų duomenų centro infrastruktūrą, kad galėtume teikti klientams ekonomiškai vis naudingesnes paslaugas, kurios IT užsakomųjų paslaugų naudotojams padėtų sumažinti išlaidas IT sprendimams”, – tęsia A. Gailytis.

DEAC savo klientams siūlo labai platų IT paslaugų asortimentą, apimantį duomenų centro paslaugas, kompiuterinės technikos ir IT priežiūrą, tinklalapių ir sistemų kūrimą, prieglobos paslaugas ir konsultacijas.

Bendras DEAC klientų skaičius Latvijoje jau pasiekė 2 tūkstančius, tarp kurių – Latvijas Banka, Rietumu Banka, Danske Banka, inbox.lv, one.lv, Tele2, Seesam Latvija, TV3 Latvija, The Baltic Times ir kiti dideli projektai ir įmonės.

DEAC yra oficialus DELL sprendimų patintojas Latvijoje ir oficialus tokių informacinių technologijų įmonių, kaip antai Microsoft, Avocent, APC ir Doclogix, partneris.

Artis Babris, DEAC marketingo skyriaus vadovo asistentas,

tel.: +371 6707 2141, ababris@deac.eu, www.deac.eu

Atgal į sąrašą
Į viršų