Columbus IT pajamos ir pelningumas augo strateginio kryptingumo dėka

2011 04 21 Šaltinis: UAB "Columbus IT Partner"

Informacijos šaltinis: UAB “Columbus IT Partner”

Paskelbta Columbus IT grupės 2010 m. metinė ataskaita. Lyginant su 2009 m., grupės pajamos augo nuo 835,7 iki 867,4 mln. Danijos kronų (DKK), EBITDA pasiekė 50,1 mln. DKK (2009 m. – 35,4 mln.). Grupės veiklos rezultatai yra vertinami gerai.

2010 m. pasaulinė konsultacijų ir verslo valdymo sprendimų kompanija Columbus IT toliau įgyvendino kompanijos strategiją, nukreiptą į darbą trijose apibrėžtose strateginėse industrijose: prekybos, maisto bei pramoninės gamybos. Vertikalius verslo valdymo sprendimus šioms trims industrijoms kuria Columbus IT dukterinė kompanija “To-Increase” – inovatyviausias, lyderiaujantis analogiškų sprendimų kūrėjas.

 “2010 m. dėl ekonomikos sąstingio rinka elgėsi atsargiai, todėl mes sutelkėme dėmesį į bendrovės veiklos optimizavimą. Taip pat tai buvo metai, kuomet Columbus IT padarė keletą esminių strateginių sprendimų bei su jais susijusių veiksmų. Atsižvelgiant į tai, kompanjos metiniai rezultatai yra vertinami gerai. Po 2010 m. atliktų pertvarkymų Columbus IT tapo žymiai stipresnė, kryptingesnė ir pelningesnė kompanija“, – sako Columbus IT Generalinis direktorius Claus E. Hansen.

2010 m. pabaigoje finansinis balansas grupės mastu ženkliai pagerėjo. Taigi, kompanija ir toliau išlieka patraukli investuotojams, suteikiantiems galimybę įgyvendinti pasirinktą strategiją ir užtikrinti plėtrą.

“Antrajame 2010 m. pusmetyje Columbus IT jau galėjo realiai įvertinti savo apsisprendimą kryptingai dirbti trijose pagrindinėse industrijose, ypač mažmeninės prekybos sektoriuje, kuriame laimėta keletas strategiškai svarbių pasaulinių mažmeninės prekybos klientų. Mes taikomės į tris pagrindines industrijas, kuriose esame ypač stiprūs ir kompetentingi ir kuriose matome rinkos potencialą”, – sako Columbus IT Generalinis direktorius Claus E. Hansen.

Proveržis strategiškai svarbiose rinkose

Pagrindinėse augančiose rinkose – Didžiojoje Britanijoje ir JAV – Columbus IT pajamos smarkiai augo: Didžiojoje Britanijoje – 42 proc., JAV – 18 proc., lyginant su 2009 m.

„Trečiajame šių metų ketvirtyje numatome pateikti specialius pasiūlymus gamybos industrijai. Šių sprendimų kokybę ir unikalumą užtikrins kuriamas pasaulinis centras, kuriame bus telkiama ir Columbus IT grupėje skleidžiama gamybos kompetencija.

Šis reikšmingas projektas startuos JAV, bus tęsiamas į Rytus, ir kartu su mažmeninės prekybos bei maisto pramonės sprendimais taps varomąja jėga, nulemiančia Columbus IT augimą visos grupės mastu“, – sako Generalinis direktorius Claus E. Hansen.

Grupės EBITDA sudarė 50,1 mln. DKK, lyginant su 35,4 mln. DKK 2009 m., ir padidėjo 42 proc. Įvertinus valiutų kursus ir sprendimų pardavimus korporacijai Microsoft 2009 m., EBITDA padidėjo 75 proc. Grupės pelnas atitinka anksčiau skelbtas prognozes.

Lietuvoje pastebimas aktyvumas gamybos ir paslaugų sektoriuose

Lietuvoje „Columbus IT Partner“ 2010 m. išlaikė ilgametes Microsoft Dynamics lyderio pozicijas, o metų pabaigoje pripažintas pirmaujančiu Microsoft Dynamics partneriu ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

“Šiuos rezultatus lėmė ir atsigaunanti rinka – pastebime pozityvų sujudimą maisto ir pramoninės gamybos bei paslaugų sektoriuose. Lietuvos mažmeninės prekybos sektoriuje klientai kol kas elgiasi konservatyviai, bet tendencijos geresnės nei kaimyninėje Latvijoje. Estijoje mažmeninės prekybos verslas sparčiai atsigauna, todėl neužilgo tikimės pozityvių pokyčių ir Lietuvoje“ – situaciją Lietuvoje apibendrina Columbus IT marketingo vadovė Baltijos šalims Daiva Jakštienė. „Be abejo, mūsų sėkmę lemia ir klientų lūkesčius atitinkantys sprendimai, profesionalumas, bei klientų pasitikėjimas mūsų kompanija” – konstatuoja Daiva Jakštienė.

Apie Columbus IT

Columbus IT – tai tarptautinė verslo valdymo sprendimų ir konsultacijų kompanija, diegianti ir aptarnaujanti sprendimus, sukurtus naudojant Microsoft Dynamics sistemas, prekybos, maisto, pramoninės gamybos bei kituose sektoriuose. Columbus IT – lyderiaujantis pasaulinis Microsoft Dynamics partneris, turintis daugiau nei 1000 darbuotojų ir daugiau nei 5000 sėkmingų diegimų.

Lietuvoje „Columbus IT Partner“ įkurtas 1999 m. Įmonės specialistai ne tik diegia technologinius sprendimus, bet ir konsultuoja klientus, drauge atrasdami optimalų, kliento lūkesčius ir įmonės plėtros perspektyvas atitinkantį sprendimą.

Atgal į sąrašą
Į viršų