“Colliers International” investuoja į pažangią NT analizės programinę įrangą

2008 05 19

Informacijos šaltinis: Colliers International

Tarptautinė komercinio nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė “Colliers International” Baltijos šalyse ir Baltarusijoje esančiuose biuruose įdiegė “Argus” programinę įrangą. Į šios išsamios analizės programos diegimą buvo investuota daugiau negu 270 tūks. litų.

“Argus” programa – tai išsamios analizės priemonė, kuria naudosime darydami turto prognozes ir vertinimą. Šią programinę įrangą plačiai naudoja daugiau kaip 8 000 pirmaujančių tarptautinių nekilnojamojo turto ir institucinių investuotojų kompanijų ir finansinių institucijų. Mums ji suteiks konkurencinį pranašumą, nes mūsų darbuotojai galės greitai ir kvalifikuotai apdoroti duomenis, analizuoti, atlikti turto vertinimo, portfelio valdymo, biudžeto ir prognozių finansinius skaičiavimus, rengti ataskaitas ir valdyti įvairias procedūras”, – sakė Michails Morozovs, “Colliers International” Vadovaujantysis partneris Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

Pasak jo, naudojimasis šia programa užtikrins Europoje standartizuotą turto vertinimą ir finansinius skaičiavimus, kas labai svarbu dirbant su tarptautinėmis bendrovėmis. “Colliers International” naudos šią priemonę, teikdama paslaugas korporatyviniems bei tarptautiniams klientams, ir pristatys ją vietinės nekilnojamojo turto rinkos dalyviams, kurie siekia tarptautinio bendradarbiavimo.

“Colliers International” Turto vertinimo skyrius pradėjo naudoti naują pajamas generuojančio turto vertinimo DCF modulį nuo 2008 m. gegužės mėn. Šis modulis leidžia įvertinti įvairius generuojamų pinigų srautų scenarijus, turint skirtingus visų tipų turto (biurų, mažmeninės prekybos, pramoninio) nuomininkų rinkinius.

“Argus” programinė įranga tapo nekilnojamojo turto verslo standartu – tai išbaigtas sprendimas komercinio nekilnojamojo turto portfeliui valdyti ir auginti. “Argus” programinės įrangos vartotojai yra pirmaujantys pasaulio Nekilnojamo turto investiciniai fondai, turto brokeriai ir instituciniai investuotojai. “Argus Software” daug investuoja, siekdama pagerinti savo jau egzistuojančių produktų globalų suderinamumą ir kurdama naujus produktus, kurie pagerina informacijos bei analizės kokybę. Daugiau informacijos www.argussoftware.com

“Colliers International” yra pasaulinis nepriklausomai valdomų nekilnojamojo turto kompanijų susivienijimas, turintis 267 biurus 57 pasaulio šalyse, taip pat ir Baltijos šalyse. Bendrovė komercinio nekilnojamojo turto rinkos dalyvius konsultuoja investicijų į nekilnojamąjį turtą klausimais, tarpininkauja parduodant ar nuomojant biurus, prekybines, sandėliavimo patalpas, teikia turto vertinimo, projektų koncepcijos vystymo, turto valdymo, konsultavimo paslaugas, rengia rinkos tyrimus.

Atgal į sąrašą
Į viršų