“Coface Global Solutions” – nauja paslauga tarptautinėms įmonėms

2012 12 21 Šaltinis: Coface

Infromacijos šaltinis: Coface

Tarptautinės verslo rizikos valdymo bendrovės “Coface” grupė, siekdama patenkinti specifinius tarptautinių įmonių klientų poreikius ir stiprinti savo veiklą, pristato naują paslaugą “Coface Global Solutions” (CGS). Pasitelkdama stebėsenos ir analizės modelius CGS, padeda tarptautinėms įmonių grupėms susidaryti bendrą nuomonę apie prekybos riziką ir įgyvendinti vietinį jų valdymą.

“Kredito draudimo sutarčių ir su jomis susijusių paslaugų visame pasaulyje reikia daugiau nei 18 000 tarptautinių įmonių, kurių kiekvienos apyvarta siekia per 500 milijonų eurų. “Coface Global Solutions” siūlo rinkoje analogų neturinčius valdymo įrankius ir paslaugas, kurios suteikia papildomą naudą įmonėms. Dėl pasaulinio “Coface” ekspertų tinklo atliekamos vietos stebėsenos bei išsamios analizės CGS ne tik užtikrina įmonių komercinę plėtrą tarptautiniu mastu, bet ir pagerina veiklos našumą”, – teigia “Coface Lietuva” Rinkodaros ir pardavimų departamento direktorius Mantvydas Štareika.

CGS – unikali struktūra tarptautiniams klientams, teikianti individualius sprendimus įmonių prekybos gautinoms sumoms valdyti ir apsaugoti. Ji suteikia prieigą realiu laiku prie vietos stebėsenos ir gerina prekybos gautinų sumų matomumą bei priežiūrą visame pasaulyje. Ši integruota ir centralizuota organizacija koordinuoja “Coface” ekspertų veiklą visame pasaulyje ir suteikia tarptautinėms įmonėms galimybę optimizuoti pinigų srautus, užtikrinti dar geresnę komercinės rizikos apsaugą bei vykdant įsipareigojimus didinti veiklos našumą. Taip pat palengvina prekybos gautinoms sumoms skirtų valdymo strategijų kūrimą ir vystymą bei padeda plėtoti komercinę veiklą tarptautiniu mastu.

Kiekvienam savo klientui “Coface Global Solutions” paskiria programos vadovą, kuris glaudžiai bendradarbiauja su tarptautinių įmonių srityje dirbančiomis vietos komandomis. Tarptautinėms įmonėms suteikiama tiesioginė prieiga prie 66 valstybėse veikiančio “Coface” tinklo, kuris tiesiogiai arba per partnerius teikia kredito draudimo paslaugas 97 valstybėms visame pasaulyje. Visi “Coface” klientai taip pat gali naudotis pasauline duomenų baze, kurioje pateikiama informacija apie 68 milijonus skolininkų, 350 pagal verslo sektorių suskirstytus rizikos draudėjus, valstybės bei sektoriaus riziką.

Tarptautiniai CGS klientai turi prieigą prie CGS prietaisų skydelio – naujo, spartaus ir nesudėtingo įrankio, skirto centralizuotam prekybos gautinų sumų duomenų valdymui. Tai – moderniausia rinkoje IT platforma elektroninei gautinų sumų rizikos analizei atlikti. Šis įrankis suteikia tiesioginę prieigą prie esamos duomenų istorijos ir ilgą laikotarpį apimančios tendencijų analizės, taip pat prieigą prie visų duomenų šaltinių bei galimybę atlikti individualią analizę, galimybę sukurti geografinius ir sektorių palyginimus, nustatyti pagrindinius rodiklius bei taikyti juos klientų kreditų kontrolei, apskaičiuoti rizikos veiksnių ir rodiklių priėmimo normą per paskutinius dvejus metus. Be to, yra galimybė statistiškai išanalizuoti draudimo sumos atmetimo priežastis, nustatyti unikalią ergonomiką, kuriai esant kredito draudimo programą sudarančios strategijos būtų sugrupuotos taip, kad atspindėtų kliento vidaus grupės organizavimą. Klientams patrauklu tai, kad galima atsisiųsti duomenis ir analizes pdf, excel ar duomenų failo formatu, sužinoti atnaujintus palyginimus pagal dabartinius arba pastovius valiutų kursus.

“CGS taip pat apima priemones, kurias bendrai naudoja visos jos komandos, pavyzdžiui, intraneto įrankius ar nuotolinių kompiuterinių išteklių sistemas. Taip palengvinamas koordinavimas tiems, kurie yra atsakingi už komercinę kontrolę ir rizikos draudimą. Naudodami CGS prietaisų skydelį, klientai gali matyti į “Coface” sistemas įtrauktą bendrą pirkėjų grupės riziką”, – teigia Mantvydas Štareika.

Atgal į sąrašą
Į viršų