„City Service“ pasirinko pažangią antivirusinę programą

2009 05 04 Šaltinis: „VRP | Hill & Knowlton“

Informacijos šaltinis: VRP | Hill & Knowlton

Daugiau nei 1000 kompiuterių, priklausančių įmonių grupei „City Service“, nuo šiol saugos pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET antivirusinė programa „ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition“. Pritaikyta iki 10 tūkstančių kompiuterių centralizuotam valdymui ši antivirusinė programa užtikrina patikimą, visapusę apsaugą nuo nežinomų virusų, Trojos arklių, kirminų ir kitų virtualių grėsmių.

„Tokį sprendimą priėmėme atsižvelgę į ESET sukurtos programos patikimumą ir patogią centralizuoto valdymo sistemą. Didelei bendrovei, turinčiai per 1000 darbo vietų, galimybė valdyti visą kompiuterių tinklą vos iš vieno kompiuterio yra ypač svarbi. Be to, patikima apsauga užtikrina, kad įmonės sąskaitos, prisijungimo slaptažodžiai nepateks į pašalines rankas“, – sakė „City Service“ atstovas ryšiams su visuomene Vilius Mackonis.

Pagal 2008 m. Ryšių reguliavimo tarnybos tyrimą apie Lietuvos tinklų ir informacijos saugumo būklę, įmonės daugiausiai susiduria su nepageidaujamais laiškais (75 proc.) ir kompiuterių virusais (53 proc.). Dėl kenkėjiškų atakų kompiuterių programinė įranga buvo sugadinta 15,6 proc. įmonių, o kas septintoje bendrovėje sutriko komercinė veikla.

„Renkantis kompiuterinę apsaugą būtina tiksliai žinoti, ko bendrovei reikia. Šįkart buvo akcentuojamas noras lengvai valdyti visą didžiulį kompiuterių tinklą nuotoliniu būdu. Taip pat verta atkreipti dėmesį, kad virusų skaičiui augant beveik geometrine progresija antivirusinė programa turi veikti proaktyviai ir sugebėti gaudyti dar nežinomus virusus“, – sakė Darius Černeckis, ESET saugumo sprendimus šalyje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ pardavimų vadovas.

Anot jo, antivirusinė programa „ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition“ atitinka ir kitus svarbius kompiuterinės apsaugos vertinimo kriterijus – užimdamas iki 44 MB kompiuterio atminties produktas taupo sistemos resursus, o greitas disko skenavimas beveik nejuntamas.

Paremta pažangia „ThreatSense“ technologija, kuri ne tik aptinka neatpažintus, bet ir skelbia mažiau netikrų pavojų, „ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition“ atlieka gilų ir išsamų kietojo disko filtravimą. Be to, šiame saugumo sprendime pristatomos patobulintos prisijungimo bei ataskaitų funkcijos, o papildomos apsaugos priemonės kenkėjiškoms programoms neleidžia „ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition“ ištrinti iš kompiuterio. 

Apie „NOD Baltic“

Pažangius programinės įrangos sprendimus pristatanti bendrovė „NOD Baltic“ turi išskirtines pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių kūrėjos ESET atstovavimo teises Lietuvoje bei šalyje siūlo antivirusinę programinę įrangą „NOD32”. Lietuvoje ESET saugumo sprendimus naudoja Ignalinos atominė elektrinė, LR kultūros ministerija, televizijos kanalas „LNK“, Kauno technologijos universitetas ir daugelis kitų kompanijų.

„NOD Baltic” taip pat pristato pirmaujančios teksto atpažinimo sprendimų kūrėjos „ABBYY“ produktus, papildomas apsaugos priemones ir modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui.

Apie „City Service“

Didžiausia Baltijos šalyse „City Service“ įmonių grupei šiuo metu priklauso 27 įmonės, veikiančios Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Ukrainoje. Grupė prižiūri daugiau kaip 13,4 mln. kv. m. pastatų ploto.

Tarp bendrovės klientų yra bankai SEB, „Swedbank“, „DnB NORD“, „Nordea Bank Lietuva“, „Danske Bank“,  prekybos tinklas „Iki“, telekomunikacijų bendrovės „Teo LT“, „Omnitel“, „MEI Baltija“, KEMI autoservisai, kavinių ir restoranų tinklas „Čili“, kitos žinomos šalies įmonės.

„City Service“ taip pat teikia paslaugas daugiabučiams gyvenamiesiems namams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Palangoje, Pagėgiuose ir Šilutėje. Kompanijos paslaugomis naudojasi Sankt Peterburgo (Rusija) ir Rygos (Latvija) daugiabučių gyventojai.

„City Service“ akcijos kotiruojamos Vilniaus vertybinių popierių biržos Oficialiajame sąraše.

Atgal į sąrašą
Į viršų