„Citadele“ bankas kartu su partneriu „WoraPay“ kurs mobiliąją piniginę

2013 10 28 Šaltinis: Citadele, AB; Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Citadele, AB; Elektronika.lt

AB „Citadele“ bankas ir bendrovė „WoraPay“ kuria partnerystę, pagal kurią bus kuriama „Citadele“ banko mobili piniginė banko klientams atsiskaityti restoranuose, degalinėse ir kituose fiziniuose atsiskaitymo už prekes ir paslaugas taškuose, naudojant „WoraPay“ infrastruktūrą. Realizavus šį mobiliosios piniginės sprendimą, „Citadele“ banko klientai galės atsiskaityti išmaniuoju telefonu tiesiai iš savo banko sąskaitos. Vartotojui toks atsiskaitymo būdas nieko nekainuos, tačiau ženkliai pagreitins atsiskaitymo už pirkinius procesą.

„WoraPay“ sprendimas suteiks mūsų klientams unikalią galimybę atsiskaityti prekybos vietose tiesiai iš savo banko sąskaitos. Tokiu būdu iš esmės praplečiama banko sąskaitos savoka ir jos panaudojimo galimybės. Stengiamės savo klientams suteikti daugiau mobilumo ir naujų galimybių, nes tokia priemonė leis sutaupyti laiko prekybos vietose ar, pavyzdžiui, restoranuose nereikės ilgai laukti sąskaitos pietų metu“, – sako Andrius Bernotas, „Citadele“ banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

„WoraPay“ yra didžiausias infrastruktūros tiekėjas mobilioms piniginėms Pabaltijo šalyse. 2014 m. pradžioje šiuo sprendimu naudosis 5–6 mobilios piniginės: bankai, finansinės institucijos, ir kt. Žiniasklaidoje jau skelbta, kad mokėjimai.lt mobili piniginė PaySera taip pat sukirto rankomis su „WoraPay“. Šiuo metu Pabaltijo šalyse „WoraPay“ infrastruktūra gali naudotis 2,1 mln. klientų, kurie turi bankų mobilias pinigines arba mokėjimo kortele, susietas su mobiliomis piniginėmis.

„WoraPay“ šiuo metu veikia restoranuose, kur klientui nereikia laukti sąskaitos, mažėja padavėjų apkrova, greitai atsiras elektroninių arbatpinigių galimybė. O pardavėjui tai – pigiausias atsiskaitymo būdas. Kitose verslo šakose (degalinės, prekybos įmonės ir t. t.) ši sistema leis mažinti eiles ir greičiau aptarnauti klientus“, – sako „WoraPay“ generalinis direktorius Aurimas Bakas.

Pavyzdžiui, restoranuose mobiliąja pinigine už pietus ar vakarienę galima atsiskaityti per 20 sekundžių, užuot laukus 15 ar daugiau minučių.

„Citadele“ banko mobilioji piniginė pasirodys 2014 m. pirmąjį pusmetį. Iki to laiko per ją jau bus galima atsiskaityti maždaug 300 prekybos vietų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Atgal į sąrašą
Į viršų