„Cisco“ pateikia vis daugiau sprendimų kovai su „Zero-Day“ grėsmėmis

2014 06 30 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Kovai su kibernetinėmis grėsmėmis, nuo kurių dar nėra sukurta apsauga, t. y. „Zero-Day“ grėsmėmis, ir kitomis nuolat gresiančiomis kibernetinėmis atakomis pasaulinė internetinių technologijų srities lyderė „Cisco“ siūlo vis daugiau naujų sprendimų. Anksčiau kompanija yra pristačiusi Pažangiąją apsaugą nuo kenkėjiškų programų (angl. Advanced Malware Protection, toliau – AMP), o dabar ji dar labiau praplėtė ir AMP, ir Duomenų centro

saugumo pasiūlymus. Šiandien potencialios grėsmės žemėlapis yra visiškai nepanašus į tą, kuris buvo prieš 10 metų.

Šiuolaikinės kibernetinių nusikaltimų operacijos yra žymiai sudėtingesnės, gerai apmokamos ir ypač gebančios žlugdyti įmones.

„Daug organizacijų to net nežinodamos jau yra patekusios į pavojų, kurį kelia kibernetiniai įsibrovėliai su pagrindiniu šiuolaikiniu savo ginklu – kenkėjiškomis programomis. Mūsų naujieji pasiūlymai yra dalis „Cisco“ strategijos teikti pažangiausią kibernetinę apsaugą realiam pasauliui“, – teigia „Cisco“ verslo vadovas Lietuvai Jonas Bačinskas.

„Cisco“ atnaujinus AMP, ši apsauga taps pirmuoju saugumo sprendimu, susiejančiu įsilaužimo požymius (angl. Indications of Compromise) tarp tinklo ir galutinio ryšio taško su integruota gynyba nuo grėsmių, galimybe dalytis žiniomis ir visa apimančia apsauga nuo Zero-day grėsmių. Tai reiškia, kad skirtingai nei naudojant kitus sprendimus, kurie paprasčiausiai kenkėjišką programą aptinka konkrečiu laiko momentu, AMP skirs visus pajėgumus nepertraukiamam atakos aptikimui ir reagavimui per visus jos etapus.

Duomenys yra vis dažniau keliami į debesiją, vis daugiau žmonių prie šių duomenų jungiasi naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais, todėl kibernetinis saugumas tampa esminiu organizacijų rūpesčiu. „Cisco“ didina Duomenų centro ir debesijos

apsaugą, įskaitant ugniasienių grupei taikomus prisitaikančių saugos įrenginių (angl. Adaptive Security Appliances, toliau – ASA) patobulinimus. Tarp šių patobulinimų yra ASA-5585 ugniasienės atnaujinimas, dėl kurio ji taps viena iš šių laikų sparčiausiai reaguojančių virtualių ugniasienių.

„Visa ko interneto amžiuje prie interneto jungiama vis daugiau įrenginių, procesų ir vartotojų, todėl kibernetinės apsaugos modeliai radikaliai keičiasi. Šiandien didžiausias mūsų klientų rūpestis yra apsauga. Todėl „Cisco“ vizijoje yra numatyta užtikrinti tinkamą prie interneto besijungiančio pasaulio apsaugą, naudojant į grėsmes orientuotą apsaugos modelį, kuris nepertraukiamai veiktų visame plačiame tinkle“, – aiškino J. Bačinskas.

ASA patobulinimai palaikys Programine įranga sukurto tinklo (angl. Software Defined Network, toliau – SDN) ir į Programinę įrangą orientuotų infrastruktūros aplinkų (angl. Application Centric Infrastructure environments) pažangą. Viena iš naujausių funkcijų yra virtuali ugniasienė „ASAv“, kuri integruojama kartu su Duomenų centro infrastruktūra, užtikrinant, kad apsauga nebūtų nutolusi nuo svarbiausių taikomųjų programų. „Cisco“ taip pat ketina išleisti naują Saugaus duomenų centro programos „Cisco Validated Design“ (CVD) versiją, kuri supaprastins naujų sprendimų saugius diegimus.

Atgal į sąrašą
Į viršų