„Cisco“ grynosios pajamos išaugo 44 proc.

2013 02 14 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt, Cisco Systems

Pasaulinė interneto tinklo įrangos lyderė „Cisco“ (NASDAQ: CSCO) paskelbė savo 2013 finansinių metų antrojo ketvirčio, kuris baigėsi šių metų sausio 26 d., veiklos rezultatus. „Cisco“ grynieji pardavimai siekė 12,1 milijardų USD, t. y. 5 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

Bendrovės 2013 finansinių metų antrojo ketvirčio grynosios pajamos pagal bendruosius apskaitos principus (BAP) išaugo iki 3,1 milijardo USD arba 0,59 USD už akciją, t. y. 44 proc. daugiau nei tą patį praėjusių finansinių metų ketvirtį, kai „Cisco“ grynosios pajamos (BAP) siekė 2,2 milijono USD (0,4 USD už akciją).

„Nepaisant sudėtingų ekonominių sąlygų, šį ketvirtį „Cisco“ paskelbė rekordinį pelną už akciją ir rekordines pajamas net aštuntą ketvirtį iš eilės. Mes ne tik toliau skatiname naujoves, kokybę ir tokią lyderystę, kokios tikisi mūsų klientai, bet ir skiriame ypač daug dėmesio stabiliam akcininkų pelnui užtikrinti“, – teigia „Cisco“ pirmininkas ir generalinis direktorius Džonas Čeimbersas (John Chambers).

2013 finansinių metų pirmąjį pusmetį grynieji pardavimai išaugo iki 24 milijardų USD, lyginant su 2012 finansiniais metais, kai pirmąjį pusmetį grynieji pardavimai siekė 22,8 milijardus USD. Grynosios pajamos pagal bendruosius apskaitos principus (BAP) per šešis pirmuosius 2013 finansinių metų mėnesius taip pat išaugo iki 5,2 milijardų USD arba 0,98 USD už vieną akciją, o pirmąjį 2012-ųjų finansinių metų pusmetį šie rodikliai atitinkamai siekė 4,0 milijardus USD arba 0,73 USD už akciją.

„Žvelgiant į ateities perspektyvą, žengiame tvirtą žingsnį link savo tikslo tapti geriausia IT įmone pasaulyje. Kai rinka auga ir kuriamos naujos rinkos, tokios kaip „Visa ko internetas“ (angl. Internet of Everything), pažangūs tinklo sprendimai yra ateities branduolys. Mūsų klientai supranta, kad „Cisco“ sprendimai ir paslaugos padės jiems pasiekti geriausius įmanomus verslo rezultatus – džiaugiamės galėdami su tokiais žmonėmis dirbti ir kasdien jiems pasitarnauti“, – sako Džonas Čeimbersas.

Atgal į sąrašą
Į viršų