“Cisco Golden partner” – pirmajai visose Baltijos šalyse veikiančiai bendrovei

2008 09 15

Informacijos šaltinis: Cisco Systems

Duomenų perdavimo tinklų ir IT saugumo sprendimų įmonei “Santa Monica Networks” suteiktas “CISCO Golden partner” statusas. Šį aukščiausią CISCO partnerystės įvertinimą Rytų Europoje turi vos apie trisdešimt įmonių.

“Ilgai siektas įvertinimas rodo, jog teikiame kokybiškiausias paslaugas savo veiklos sferoje ir galime tai daryti visose Baltijos šalyse, kas savo verslą plečiantiems verslininkams tampa vis svarbiau”, – sako UAB “Santa Monica Networks” generalinis direktorius Mindaugas Žiūkas.

Auksinio partnerio statusas suteiktas visoms “Santa Monica Networks” grupės įmonėms, dirbančioms Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. “Santa Monica Networks” tapo pirmąją įmonių grupe, kurios visi Baltijos valstybėse dirbantys padaliniai turi “CISCO Golden partner” statusą.

“CISCO Golden partner” – aukščiausias su CISCO bendradarbiaujančių įmonių įvertinimas.

“Mūsų partneriai tikrai turi kuo didžiuotis. CISCO yra bene sunkiausiai tokius įvertinimus suteikianti pasaulinio lygio IT kompanija. Rytų Europoje tokių yra tik apie trisdešimt. Atsižvelgiant į tai, kad statusas suteiktas pasauliniam tinklui nepriklausančiai įmonei, galima neabejoti, kad jos profesionalumas labai aukšto lygio”, – tvirtina “CISCO Lt” vadovas Ainis Kavaliauskas.

“Santa Monica Networks” įmonių grupė teikia informacinių technologijų audito, projektavimo, konsultavimo, duomenų perdavimo tinklų, informacijos apsaugos sprendimų ir kitas paslaugas. Tarp įmonės klientų tokios bendrovės kaip “Hansabankas”, “Teo LT”, “SEB bankas”, “Penkių kontinentų komunikacijos centras”, “DnB Nord”, “Omnitel”, “Nacionalinė mokėjimo agentūra” ir kitos viešo ir privataus sektoriaus įstaigos. Privačių Estijos ir Suomijos investuotojų įkurta grupė SMN veikia trijose Baltijos šalyse ir Suomijoje. Per keturiolika veiklos metų įmonė sukaupė didelę patirtį duomenų perdavimo bei informacinių technologijų saugumo srityse.

CISCO – pasaulinis duomenų perdavimo tinklų infrastruktūros ir sprendimų lyderis.

Atgal į sąrašą
Į viršų