„CID Baltic“: nepasiduoti krizei padėjo eksportas

2010 04 14 Šaltinis: UAB "CID Baltic"

Informacijos šaltinis: UAB “CID Baltic”

Pažangią verslo procesų valdymo programinę įrangą kuriančios įmonės „CID Baltic“ pernai metų apyvarta yra 13 proc. didesnė palyginti su 2008 m. Taip pat 28,5 proc. išaugo įmonės pelnas. „Savo užsibrėžtus planus įvykdėme. Apyvartos augimą sąlygojo pasirašyti nauji kontraktai Vokietijoje. Mūsų vidaus rinka yra per maža ir per daug pažeista krizės, kad būtų galima dėti į ją daug vilčių. Todėl mums reikia rasti būdų uždirbti užsienio rinkose“, − teigia įmonės generalinis direktorius Aidas Kavaliauskas.

Įmonės apyvarta 2009 m. – 6 mln. Lt, 2008 m. – 5,3 mln. Lt. 2010 m. planuojama pasiekti 20 proc. augimą.

Pernai rudenį įmonė pakeitė pavadinimą – tokiu būdu siekta įtvirtinti integraciją į tarptautinę programinės įrangos įmonių grupę CID. Šiai grupei „CID Baltic“ priklauso nuo 2007 m. Vardo keitimas palengvino bendravimą su tarptautiniais klientais ir įtvirtino CID vardo žinomumą. „Ką planavome – tą įvykdėme. Beveik 30 specialistų didesnė komanda, prie grupės prisijungusi labai perspektyvių IT saugumo specialistų įmonė „Critical Security“, įgytas ISO 9001:2008 kokybės standartas, sukurti nauji sprendimai, Europos Sąjungos fondų skirta parama naujoms technologijoms vystyti bei parama eksportui vystyti – visa tai rodo, kad judame teisinga linkme“, − mano A. Kavaliauskas.

2009 m. įmonė toliau stiprino savo pozicijas media verslo valdymo srityje. Investicijos į media verslo valdymą, informacijos valdymą, ypač panaudojant semantines technologijas, leido užmegzti daug naujų kontaktų Vakarų Europoje bei pasirašyti keletą svarbių sutarčių. „Taip pat augo apyvarta Lietuvoje, kadangi nepaisant sunkmečio, lietuviškos įmonės buvo linkę investuoti į technologijas, leidžiančias optimizuoti veiklą. Taip pat ir tas faktas, kad tokias veiklas iš dalies finansuoja Europos Sąjunga. Mūsų įmonės receptas, neleidžiantis pasiduoti krizei – tai nuolatinis naujovių ieškojimas ir didžiulės investicijos į rinkai teikiamus sprendimus bei žmogiškus išteklius“, − sako A. Kavaliauskas.

„Manau, jog šiais metais realu tikėtis 20–30% augimo. Tam įtakos turės nauja mūsų sritis – sprendimai viešajam sektoriui. Esame paruošę eilę sprendimų, kurie leidžia optimizuoti veiklas viešajame sektoriuje, apimančius paslaugų valdymą „vieno langelio“ principu bei informacijos valdymo sprendimus, panaudojant semantines technologijas. Matome, kad mūsų sprendimai bei patirtis dirbant su didžiosiomis Vakarų Europos bendrovėmis gali būti sėkmingai pritaikyta viešajame sektoriuje Lietuvoje. Šiemet planuojame pasiūlyti naujų verslo valdymo sprendimų ir jiems valdyti bei diegti reikiamų paslaugų. Tai leis įmonėms ženkliai sutaupyti lėšų, reikalingų IT sprendimams diegti ir palaikyti. Taip pat planuojame pasirašyti sutartis su keletu didesnių kompanijų Vakaruose“, − vardija suplanuotus darbus generalinis direktorius.

Atgal į sąrašą
Į viršų