„ByteLife“ Baltijos šalyse atidaro pirmą pažangų informacinių technologijų sprendimų centrą

2011 11 02 Šaltinis: Elektronika.lt; ByteLife Solutions UAB

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; ByteLife Solutions UAB

„ByteLife Solutions“ („ByteLife“) – pirmaujanti IT paslaugų teikėja – atidaro pirmą Baltijos šalyse informacinių technologijų sprendimų centrą „Solution Center“, kuris suteikia galimybę didelės apimties duomenis tvarkančioms įmonėms realios aplinkos sąlygomis nerizikuojant modeliuoti ir išbandyti įvairius IT sprendimus.

„ByteLife“ vykdančiojo direktoriaus Taavio Musto (Taavi Must) tvirtinimu, ką tik pradėjęs veikti centras neturi lygių Baltijos šalyse. Pasaulyje jau yra keli tiksliai realią aplinką atitinkantys sprendimų centrai, tačiau Baltijos šalims toks centras pristatomas pirmą kartą. Jis skirtas įmonėms, kurios kasdien turi apdoroti didelius duomenų kiekius ir kurioms dėl duomenų kiekio augimo tenka atnaujinti kompiuterinę techniką ar ją optimizuoti.

Didžioji dalis visuomenei svarbių paslaugų sričių jau virtualizuotos. „Naudojamės elektronine bankininkyste, elektroniniu mokesčių administravimu, automobilių stovėjimo aikštelių sistema, valdoma mobiliuoju telefonu, ir pan., prie kurių prisijungia vis daugiau žmonių ir kuriuos reikia nuolat prižiūrėti“, – sako T. Mustas. Jo teigimu, tokių sistemų darbo sutrikimai paveikia vis daugiau žmonių.

„Kadangi atnaujinti programinę įrangą neretai labai brangu, įmonės nori būti tikros, kad kelis šimtus tūkstančių litų siekianti investicija duos rezultatų. Informacijos kiekis nuolat auga, todėl patikimas IT infrastruktūros pagrindas yra gyvybiškai svarbus. Neturint galimybės visapusiškai patikrinti įsigyjamų sprendimų, galimi skaudūs laiko, informacijos ir finansiniai nuostoliai. Pasitaiko atvejų, kuomet įmonės permoka ir įsigyja per didelės apimties sprendimus, arba atvirkščiai, turi nuolat „kamšyti skyles“ ir pirkti įvairių papildomų komponentų. „Solution Center“ suteikia galimybę tokių problemų išvengti“, – teigia T. Mustas.

„Virtualizacija yra svarbiausia sąlyga debesų kompiuterijai ir pirmas žingsnis siekiant sukurti „privatų debesį“. „Solution Center“ yra įrankis, įgalinantis detaliai įvertinti diegiamus virtualizacijos sprendimus“, – pasakoja T. Mustas.

„ByteLife Solution Center“ yra unikalus centras Baltijos šalyse, įkurtas Estijoje. Jis teiks paslaugas įmonėms, kurios dirba Baltijos ir Šiaurės šalyse. Centras aprūpintas naujausia EMC, „Cisco“ ir „VMware“ programine ir kompiuterine įranga.

Atgal į sąrašą
Į viršų