BSS IT tapo Qlik partneriu analitikos platformos Qlik Sense diegimui Lietuvos įmonėse

2016 04 14

Informacijos šaltinis: UAB “Day Q”

UAB BSS IT ir UAB Day Q 2016 m. kovo mėnesį pasirašė partnerystės sutartį. Nuo šiol BSS IT savo klientams kartu su verslo valdymo sistema BSS ERP ir pensijų bei investicijų valdymo sistema PIFAS galės pasiūlyti ir vizualiosios, savarankiškos verslo analitikos platformą Qlik Sense, kurią Lietuvoje atstovauja kompanijos Qlik Master Reseller partneris UAB Day Q.

BSS IT – tai verslo informacinių sistemų kūrėjai, Lietuvos įmonėse diegiantys ir vystantys Verslo valdymo sistemą BSS ERP, apimančią buhalterinę apskaitą, personalo valdymą, dokumentų valdymą, nekilnojamo turto valdymą. Savo produktų krepšelyje BSS IT turi Pensijų ir investicijų valdymo sistemą PSI, kurią naudoja DNB bankas bei „INVL Asset Management“. Bendraudami su Lietuvos įmonėmis, BSS IT vadovai pastebėjo augantį poreikį analizuoti turimus duomenų kiekius, – esamiems ir būsimiems klientams norėta atrasti ir pasiūlyti tokią analitikos platformą, kuri būtų lengvai valdoma, funkcionali, lanksti, vizuali, kurią suprasti ir naudoti galėtų kiekvienas įmonės darbuotojas, nepriklausomai nuo jo turimų informacinių technologijų ar duomenų analitikos žinių.  Po ilgų ieškojimų buvo pasirinktas Qlik Sense kaip sąlyginai nebrangus, šiuolaikiškas, paprastas naudoti ir vystyti, gerą vardą pasaulyje turintis įrankis, atitinkantis keliamus reikalavimus.

Kaip pažymi BSS IT vadovas Nerijus Jankauskas, “Qlik verslo analitikos įrankį Qlik Sense planuojame pasiūlyti tiek mūsų verslo valdymo sistemoje BSS ERP, tiek Pensijų ir investicijų valdymo sistemoje PIFAS sukauptiems duomenims analizuoti.”

Qlik šeštus metus iš eilės yra Gartner verslo analitikos lyderių kvadrante. Tvirtas pozicijas rinkoje ir šiais metais išlaikyti padėjo šalia QlikView atsiradęs naujas Qlik analitinių įrankių šeimos narys – Qlik Sense, apimantis visą spektrą analitikos procesų. Tai ir savarankiškos duomenų vizualizacijos, ir centralizuotai valdomos orientuotos analitikos (guided analytics) aplikacijos bei verslo rodiklių sistemos. Su Qlik Sense yra lengvai kuriamos profesionalios ir šiuolaikiškos duomenų vizualizacijos; tai įrankis, kuriuo gali naudotis tiek pavieniai žmonės, tiek grupės, jis leidžia dalintis įžvalgomis, komunikuoti ir taip rasti geriausius sprendimus verslui. Sense garantuoja mobilumą, duomenų integraciją ir valdymą bei pritaikomumą ne tik mažoms, vidutinėms, bet ir didelėms organizacijoms. Asociatyvinės duomenų architektūros dėka tiek su QlikView, tiek su naujuoju produktu Qlik Sense galima analizuoti ir matyti visas įmanomas asociacijas, slypinčias skirtingų duomenų šaltinių informacijoje, o ne tik vieną pasirinktą dalį, kaip lig šiol siūlo hierarchiniu pagrindu veikiančios tradicinės analitinės sistemos. Tampa įmanoma atsakyti į klausimus “kodėl” ir “kas toliau?”.

Profesionalai išskiria šiuos svarbiausius Qlik Sense privalumus: šiuolaikiškos vizualizacijos, naudojimo paprastumas, mobilumas, duomenų interpretacijų galimybės (data storytelling), asociatyvinė duomenų architektūra, reglamentuotos duomenų struktūros ir saugumas, – taip naują produktą pristato Day Q plėtros vadovas Saulius Kriukelis. – Visų šių savybių kombinacija vartotojui leidžia kurti ataskaitas savarankiškai, kada patinka ir kaip patinka, išskirti esminius akcentus, pagrįsti savo sprendimus. Vartotojas gauna įrankį, kuris realiai padeda ir skatina siekti rezultatų – įgalina matyti pasiekimus bet kuriuo metu, planuoti ir veikti taip, kad kuo greičiau pasiektų iškeltus tikslus, dalintųsi analizės atradimais su kolegomis ir kartu priimtų geriausius sprendimus. Esame tikri, kad mūsų naujųjų partnerių BSS IT klientai įvertins Qlik Sense privalumus – rekomenduojame naudoti ir neatidėlioti. Pirmieji visada laimi. ”

Atgal į sąrašą
Į viršų