BS/2 tieks įrangą vienam didžiausių Kazachstano bankų

2008 08 19

Informacijos šaltinis: Penki.lt

„Penkių kontinentų“ grupei priklausanti bendrovė „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos (BS/2) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su banku „BTA Bank“, kuris prestižinio leidinio „The Banker“ pripažintas didžiausiu Kazachstano banku pagal turtą ir pajamas. 

Pagal sudarytą sutartį Lietuvos bendrovė, kuri yra oficiali Vokietijos kompanijos „Wincor Nixdorf“ atstovė, Kazachstano bankui pristatys 300 modernių bankomatų su pinigų išdavimo, o taip pat ir priėmimo funkcijomis.

„Kazachstano rinka itin dinamiška ir konkurencinga. Tačiau nepaisant didelės konkurencijos, mums pavyko laimėti “BTA Bank„ konkursą ir taip dar labiau sustiprinti rinkos pozicijas šioje šalyje“, – sako „Penkių kontinentų“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

„BTA Bank“ viena seniausių finansų institucijų Kazachstane. Kaip Pramonės bankas jis įkurtas dar 1925 m. Dabartinis banko pavadinimas siejamas su dvejų šalies bankų – „TuranBank“ ir „AlemBank“ – susijungimu 1997 m.

Neseniai „The Banker“ paskelbtame geriausių pasaulio bankų reitinge „BTA Bank“ pakilo iš 295 vietos į 173 ir antrus metus iš eilės buvo pripažintas didžiausią pažangą per vienerius metus padariusiu banku.

„BTA Bank“ turi atstovybes Rusijoje, Ukrainoje, Kinijoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Strateginiai banko partneriai taip pat veikia Baltarusijoje, Gruzijoje, Armėnijoje, Kirgizijoje ir Turkijoje. Iš viso bankas turi daugiau kaip 1,2 mln. privačių ir 100 tūkst. verslo klientų.

Kompanija BS/2 turi daugiau nei 15 metų patirtį bankinių technologijų srityje ir yra viena iš rinkos lyderių ne tik Baltijos šalyse, bet visoje Centrinėje bei Rytų Europoje, taip pat NVS šalyse. Tarptautinės bankomatų pramonės asociacijos apdovanoti Lietuvos bendrovės sprendimai diegiami daugiau nei 60-yje pasaulio šalių.

Atgal į sąrašą
Į viršų