BS/2 sprendimai populiarėja ir Afrikoje

2011 04 08 Šaltinis: UAB "Penkių kontinentų" bankinės technologijos

Informacijos šaltinis: UAB “Penkių kontinentų bankinės technologijos”

“Penkių kontinentų” įmonių grupei priklausančios bendrovės “Penkių kontinentų bankinės technologijos” (BS/2), kuriančios ir tiekiančios bankomatams bei savitarnos įrenginių darbui optimizuoti skirtą programinę įrangą, atstovai š. m. kovo pabaigoje lankėsi Nigerijoje. Susitikimuose su partnerės, tarptautinės kompanijos “Computer Warehouse Limited” atstovais pristatyti bendrovės BS/2 sprendimai, surengti įrangos diegimo bei naudojimo mokymai, demonstruotos parodomosios diegimo operacijos.

Lietuvos atstovai aplankė ir 14 šalies bankų, tarp kurių “Zenith”, “United Bank of Africa”, “Skye Bank”, “First City Monument Bank”, “Access Bank” ir kt. Kai kuriuose iš jų jau sėkmingai naudojamas BS/2 vaizdo monitoringo sprendimas “ATMeye.iQ”. Derinantis prie bankų reikalavimų, jis papildytas dar didesnę apsaugą užtikrinančia funkcija – uždengus bankomate įmontuotą kamerą, įrenginys nustoja vykdęs operaciją. Anot BS/2 pardavimo vadybininko Sauliaus Kancerevyčiaus, bankų domėjimasis bankomatų saugumu – normalus reiškinys.

“Tobulėjant technologijoms, tobulėja ir nusikaltėlių žinios, o kiekviena bankomato ataka tiesiogiai mažina klientų pasitikėjimą banku, veikia jo veiklos rezultatus. BS/2 intelektinis vaizdo monitoringo ir konfliktų valdymo sprendimas “ATMeye.iQ” – tai įrangos saugumo užtikrinimo ir prevencijos būdas, kurį jau įvertino ir Nigerijos bankai. Dauguma jų pareiškė norą įsidiegti testines šio sprendimo versijas, tad vizitas Nigerijoje – puiki proga išplėsti produkto pardavimą”, – teigė S. Kancerevyčius.

Kadangi dauguma Nigerijoje veikiančių bankų yra tarptautiniai, tikimasi, jog šioje šalyje sparčiai populiarėjantys BS/2 sprendimai išplis ir į kitas Afrikos valstybes.

Daugiau informacijos apie bendrovę BS/2 ir jos kuriamus produktus rasite tinklalapyje http://www.bs2.lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų