BS/2 Afrikoje realizavo stambų užsakomųjų paslaugų projektą

2009 05 21 Šaltinis: UAB "Penki kontinentai"

Informacijos šaltinis: UAB “Penki kontinentai”

Lietuvos įmonė “Penkių kontinentų” Bankinės technologijos (BS/2), bendradarbiaudama su Rusijos partnere BPC, Pietų Afrikoje realizavo stambų kompleksinį bankomatams skirtų užsakomųjų paslaugų (angl. outsourcing) teikimo projektą. Jo tikslas – plėsti vietinės įmonės “Vela ATM” bankomatų tinklą bei jame integruoti techninę įrangą.

Pasak BS/2 rinkodaros skyriaus vadovo Manto Baršio, viena iš kontrakto, pasirašyto su įmone “Vela ATM”, sąlygų – į Pietų Afrikos rinką tiekti ne mažiau kaip 800 bankomatų.

“Tiek bankomatų besiplečiančiai Afrikos rinkai – įspūdingi skaičiai. Kodėl užsakovas pasirinko Lietuvą? “Vela ATM” ieškojo kompleksinio sprendimo – vienos įmonės teikiamų techninės, programinės įrangos ir mokėjimo kortelių apdorojimo centro paslaugų. Mes kaip tik pasiūlėme tokias universalias paslaugas”, – sako M. Baršys.

Programinį ir techninį kompleksą pristatys BS/2, o mokėjimo kortelių apdorojimo centro paslaugas – lyderiaujanti tiekėja buvusiose Sovietų Sąjungos šalyse ir Lietuvos įmonės partnerė BPC.

“Vela ATM” sėkmingai eksploatuoja įmonės BPC mokėjimo kortelių apdorojimo centro sprendimą “SmartVista”, kuris naudojamas atlikti “Wincor Nixdorf” ir kitų gamintojų bankomatų monitoringą ir valdymą. Pastaruosius BS/2 teikia naudodama universalią programinę įrangą.

“Tikimės, jog “Vela ATM” projektas bus ne tik toliau plėtojamas Pietų Afrikos šalyse, bet ir suteiks galimybę artimiausiu metu įeiti į kaimyninių Afrikos šalių rinką, – teigia BPC pardavimo direktorius Vasilijus Volinskis.

Bendro Lietuvos ir Rusijos projekto Afrikoje įgyvendinimas truks apie dvejus metus.

Apie įmonę BS/2

Tai viena iš “Penkių kontinentų” grupės įmonių, Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinoma, kaip programinių ir techninių sprendimų finansų institucijoms ir užsienio prekybos įmonėms kūrėja. BS/2 kuria ir realizuoja specializuotą programinę įrangą, teikia užsakomąsias paslaugas, konsultuoja bankų skyriaus veiklos optimizavimo, grynųjų pinigų srauto valdymo, atitikties PCI DSS ir EMV standartams klausimais. Turėdama didelę bankinių technologijų patirtį, BS/2 savo paslaugas ir produktus tiekia 63-ose pasaulio šalyse.

Apie įmonę BPC

Tarptautinės įmonės BPC pagrindinė veiklos sritis – tiekimas technologinių sprendimų, skirtų mažmeninės bankininkystės veiklai automatizuoti, kurti ir diegti mokėjimo kortelių apdorojimo įrangą. BPC projektuose naudojami pačios įmonės sukurti sprendimai – programiniai produktai “SmartVista”, padedadantys atlikti kortelių ir elektroninių mokėjimų apdorojimą. Pagrindiniai įmonės sprendimų užsakovai – stambiausiai ir sparčiausiai besiplečiantys Rusijos, buvusių Sovietų Sąjungos šalių ir Azijos regiono bankai.

Daugiau informacijos apie BPC bankines technologijas galite sužinoti oficialiame įmonės tinklalapyje http://www.bpcsv.com/.

Atgal į sąrašą
Į viršų