BS/2 – antrasis pasaulyje sertifikuotas “Wincor Nixdorf” mokymo centras

2009 07 08 Šaltinis: Penkių kontinentų bankinės technologijos

Informacijos šaltinis: Penkių kontinentų bankinės technologijos

“Penkių kontinentų” įmonių grupei priklausanti bendrovė “Penkių kontinentų” Bankinės technologijos (BS/2) tapo sertifikuotu vokiečių kompanijos “Wincor Nixdorf” mokymo centru. Be Lietuvos bendrovės, mokyti bankų ir kitų finansų įstaigų techninį personalą dar gali Kataro įmonė.

BS/2 kursuose inžinieriai bus mokomi teorinių ir praktinių dalykų, padedančių dirbti su programine bei technine Vokietijos įmonės įranga.

“Su vokiečių kompanija bendradarbiaujame jau daugiau kaip dešimt metų. Taigi mokymo centras – natūrali bendradarbiavimo seka. Ji reiškia ne tik pripažinimą, bet ir galimybę išplėsti siūlomų paslaugų spektrą”, – sako Mantas Baršys, BS/2 rinkodaros vadovas.

Tarp mokymuose pristatomų produktų ir sprendimų – bendrovės “Wincor Nixdorf” bankomatai, taikomoji programinė įranga “ProCash NDC/DDC”, savitarnos įrenginių tinklo valdymo ir monitoringo sistema “ProView” bei grynųjų pinigų ir čekių saugojimo modulis (angl. Check Cash Deposit Module – CCDM).

M. Baršio teigimu, ateityje kursuose bus pristatoma ir daugiau sprendimų bei produktų.

“BS/2 jau įteikė pirmojo lygio “Wincor Nixdorf” sertifikatus vienam Gruzijos bankui. Šiuo metu planuojami kursai Baltijos šalių įmonėms. O artimiausioje ateityje ketiname pasiūlyti su daugiafunkcės įrangos veikla susijusios mokomosios medžiagos”, – sako M. Baršys.

Šiuo metu BS/2 savo veiklą vykdo daugiau nei 60-yje pasaulio šalių. Įmonė pristato bankinės įrangos diegimo bei priežiūros sprendimus. BS/2 yra oficiali “Wincor Nixdorf” atstovė penkiolikoje Europos ir Azijos šalių.

Daugiau informacijos:

Martynas Žilionis

“Penkių kontinentų” įmonių grupės

atstovas spaudai

Mob: +370 620 211 13

Tel: +370 5 266 45 14

El. p. martynas.zilionis@5ci.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų