Box&Value tapo Milestone Systems partneriu Baltijos šalyse

2011 12 15 Šaltinis: Box&Value

Informacijos šaltinis: Box&Value

Siekdama savo partneriams pasiūlyti kompleksinius sprendimus, Box&Value plečia savo produktų spektrą ir tapo Milestone Systems sertifikuotu partneriu. Milestone Systems – tai atviros platformos IP vaizdo stebėjimo sistemų programinės įrangos kūrėjas, vienas iš pasaulinių šios srities lyderių.

Apie Milestone SystemsKompanija įkurta 1998 metais Danijoje. Nuo pat įsikūrimo Milestone Systems yra stabiliai auganti inovatyvi įmonė, jau septintus metus iš eilės pripažįstama šios srities lydere pasaulyje. Xprotect prekinio ženklo produktai atitinka pačius plačiausius klientų poreikius visose kainų kategorijose: nuo nemokamos Go versijos su pagrindinėmis stebėjimo sistemos funkcijomis iki Corporate, pasižyminčios lankstumu ir praktiškai neribotomis galimybėmis, skirtos labai didelių sistemų kūrimui ir administravimui. Atviros platformos principų laikymasis leidžia klientams rinktis pačius geriausius sistemos komponentus, nepriklausomai nuo jų gamintojų. XProtect programinė įranga leidžia naudoti praktiškai visų didžiausių gamintojų IP kameras: ACTi, Arecont, Axis, Basler, Bosch, D-Link, FLIR, Infinova, IQinVision, JVC, Lumenera, Mobotix, Panasonic, Pelco, Pixord, Sony, Samsung, Sanyo, Toshiba, VCS, Verint, Vivotek ir kitų. Milestone Systems yra sudariusi partnerių aljanso sutartis su visa eile gamintojų tam, kad maksimaliai išnaudoti įrangos galimybes ir kartu kurti naujus pritaikymus.

Atvirų programavimo sąsajų panaudojimas leidžia integruoti XProtect vaizdo stebėjimo sistemą su kitomis sistemomis, tokiomis kaip prekybos, verslo valdymo, pastatų įrengimų valdymo, praėjimo kontrolės ir pan.

Milestone produktai naudojami daugiau kaip 100.000 instaliacijų visame pasaulyje, pačiose įvairiausiose srityse: prekyboje, viešbučiuose, gamyboje, transporte, švietimo, valstybiniuose ir kariniuose objektuose.

XProtect programinė įranga yra platinama per autorizuotus ir sertifikuotus partnerius 115 šalių. Milestone Systems – tarptautinė kompanija su aiškia partnerystės strategija, siekianti geriausiai atitikti savo klientų poreikius.

Apie Box&Value

Box&Value – naujai įsikūrusi įmonė, kuri užsiima specializuotos IT įrangos distribucija Baltijos šalyse. Kompanijos produktų portfelis apima IP Vaizdo, apsaugos, Auto ID bei POS produktus.

Atgal į sąrašą
Į viršų