„BlueBridge“ tapo pirmuoju Lietuvoje „Apple“ partneriu darbui su verslo klientais

2008 12 02 Šaltinis: Blue Bridge
Informacijos šaltinis: UAB „Blue Bridge“
 
Intelektualius IT sprendimus diegianti įmonė „Blue Bridge“ tapo pirmąja oficialia „Apple“ įrangos priežiūros partnere darbui su verslo klientais Lietuvoje. Bendradarbiauti kompanijos pradėjo jau šių metų birželio mėnesį, kai „Blue Bridge“ tapo „Apple“ kompiuterių pardavimų atstove. 

„Su „Apple“ nusprendėme bendradarbiauti dėl šio gamintojo savitos ideologijos bei produktų išskirtinumo. Lietuvoje „Apple“ kompiuteriai jau turi ištikimų vartotojų ratą tiek tarp asmeninių, tiek tarp verslo klientų. Šie kompiuteriai pasižymi unikaliu dizainu, patogiu valdymu bei stabiliu ir sparčiu darbu, todėl nusprendėme išskirtinius poreikius turintiems savo klientams pasiūlyti ne tik „Apple“ kompiuterinę įrangą, bet nuolatinę jų priežiūrą“, – teigia bendrovės „Blue Bridge“ pardavimų ir marketingo direktorius Dalius Butkus. 

Įmonė „Blue Bridge“ klientams, pasirašiusiems „Apple“ įrangos priežiūros sutartį, teiks „Apple“ kompiuterinių darbo vietų ir profesionalias „Mac“ programinės įrangos konsultacijas. 

„Kompaniją „Blue Bridge“ pasirinkome partneriu darbui su verslo klientais dėl jų ilgametės patirties bei stiprių pozicijų verslo klientų segmente. Ligšiolinis mūsų bendradarbiavimas pasiteisino, todėl tikimės, kad jis stiprės ir toliau“, – teigia „Apple“ verslo plėtros vadovas Baltijos šalims Jonas Jonušas. 

Pirmasis verslo klientas, pasirašęs sutartį dėl „Apple“ kompiuterinės įrangos priežiūros, yra bendrovė „TMD Partners“, teikianti mokymų ir konsultavimo paslaugas verslo įmonėms Lietuvoje ir užsienyje. Įmonė „TMD Partners“ yra viena pirmųjų Lietuvos bendrovių, kurios visi darbuotojai naudojasi „Apple“ kompiuteriais. 

„Girdėdami teigiamus verslo partnerių bei klientų atsiliepimus apie „Blue Bridge“ įmonių grupės veiklą bei paslaugų kokybę, nusprendėme savo kompanijos kompiuterių priežiūrą patikėti „Blue Bridge Bond“. Taip pat mūsų apsisprendimą dar labiau paspartino žinia, kad „Blue Bridge“ ketina tapti „Apple“ kompiuterinės įrangos priežiūros partnere”, – sako bendrovės „TMD Partners“ vadovas Vilius Žemaitis. 

Verslo klientams pasirašiusiems „Apple“ kompiuterinės įrangos priežiūros sutartis paslaugas teikia UAB „Blue Bridge“ dukterinė įmonė „Blue Bridge Bond“.

Atgal į sąrašą
Į viršų