Blue solutions pripažinta tarptautiniu mastu

2011 01 24 Šaltinis: UAB „Blue solutions“

Informacijos šaltinis: UAB „Blue solutions“

Blue solutions gavo pirmąjį tarptautinį savo kvalifikacijos pripažinimą – tapo tarptautinio Microsoft Dynamics AX ekspertų tinklo AxPact nariais.

 

2001 metais pradėtas formuoti AxPact šiuo metu vienija daugiau kaip 1100 įvairių sričių Microsoft Dynamics AX verslo valdymo sistemos konsultantų visame pasaulyje. AxPact nariais yra 27 daugiausiai patirties turintys Microsoft partneriai, teikiantys paslaugas  120 atstovybių 75-iose valstybėse ir įgyvendinantys daugiau nei 10% visų Dynamics AX diegimų pasaulyje. Bendra metinė AxPact narių apyvarta viršija 250 mln EUR. Vienydamas labiausiai patyrusius Microsoft verslo valdymo sistemų flagmano Microsoft Dynamics AX diegėjus, AxPact sukūrė dalinimosi patirtimi tinklą, rengia mokymus ir sertifikuoja konsultantus. Blue Solutions yra vienintelė Lietuvos įmonė priimta į šį aljansą.

 

Komentuodamas šį įvykį, Blue Solutions valdybos pirmininkas Evaldas Kulbokas pabrėžė, jog narystė AxPacte reiškia įmonės kvalifikacijos tarptautinį pripažinimą. “Būti viename aljanse su tokiomis įmonėmis kaip Sense Group, KSC.net, Votiva, Hands ir kitomis, tai ne tik mūsų profesionalumo įvertinimas – narystė AxPacte atveria naujas galimybes dalintis patirtimi, tobulėti bei vykdyti tarptautinius projektus”.

 

Blue Solutions direktorius Algimantas Brazauskas mano, jog Blue Solution narystė AxPacte ypač naudinga įmonės klientams. ”Dabar mums atsivėrė didžiulis tarptautinės patirties ir informacijos srautas. Nuo šiol, kiekvienu atveju galėsime lyginti ir optimizuoti savo sprendimus atsižvelgdami į globalią praktiką, todėl klientai gaus aukščiausio tarptautinio lygio paslaugas. Mums bus prienami visi narių sukurti specializuoti sprendimai, o kitiems nariams prieinami mūsų sprendimai. Tai atveria plačias galimybes.”

 

„Dalyvaudami aljanse galėsime užtikrinti kompleksinius sistemų diegimus visose savo partnerių šalyse, o tai ypač plati geografija, pradedant nuo JAV, Kanados, per visą Afriką, Vakarų ir Rytų Europą, Aziją, iki pat Australijos. Šiuo metu, ši mūsų partnerystė labai svarbi Lietuvos verslo įmonėms, kurios plečiasi į Rytų Europos Pietus ir Balkanus, o netolimoje ateityje ir Kinija bei Indija. Į projekto komandas pasikvietus lokalių partnerių specialistus, mes sprendimus galėsime diegti bet kokioje AxPact šalyje.“ – papildo Algimantas Brazauskas.

Atgal į sąrašą
Į viršų