“Blue Bridge” pelnė “Microsoft” metų partnerio Lietuvoje apdovanojimą

2010 06 28 Šaltinis: UAB "Blue Bridge"
Informacijos šaltinis: UAB “Blue Bridge”

Intelektualius informacinių technologijų (IT) sprendimus diegianti įmonė “Blue Bridge” laimėjo “Microsoft” metų partnerio Lietuvoje 2010 m. apdovanojimą. Bendrovė, teikianti sprendimus paremtus “Microsoft” technologijomis, išrinkta iš geriausių Lietuvos “Microsoft” partnerių.

“Didžiuojamės, kad esame vienintelė iš Lietuvos IT įmonių, kuriai pasaulio rinkos lyderis suteikė išskirtinį įvertinimą. Toks apdovanojimas tik patvirtina, kad turime surinkę aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, todėl galime tiek verslui, tiek valstybinėms institucijoms sukurti ir įdiegti unikalius sprendimus”, – teigia bendrovės “Blue Bridge” generalinis direktorius Zbignev Gulbinovič.

Apdovanojimuose dalyvavo beveik 3 tūkst. “Microsoft” partnerių iš viso pasaulio, iš kurių nugalėtojais paskelbta po vieną kiekvienos pretendavusios šalies IT kompaniją.

Bendrovė “Blue Brigde” pelnė “Microsoft” metų partnerio Lietuvoje apdovanojimą už pažangiausias technologijas ir inovacijas. “Microsoft” metų partnerio apdovanojimas partneriams skiriamas už per paskutinius metus šalies mastu sėkmingai įdiegtus “Microsoft” sprendimus. Šis apdovanojimas parodo sėkmingą “Blue Bridge” ir “Microsoft” atstovybės Lietuvoje bendradarbiavimą klientų pasitenkinimo, inovacijų, naujų klientų pritraukimo ir verslo plėtros srityse.

“Džiaugiamės galėdami “Blue Bridge” pripažinti “Microsoft” metų partneriu Lietuvoje. Ši įmonė pademonstravo itin aukšto lygio profesionalumą ir inovatyvumą vietinėje rinkoje diegdama pažangius sprendimus ir teikdama paslaugas pateisinusias kliento lūkesčius”, – kalbėjo Allison Watson, “Microsoft” tarptautinės korporatyvinės partnerystės viceprezidentas.

“Microsoft” partnerių apdovanojimai yra teikiami kompanijos partneriams, kurie per paskutinius metus išvystė ir šalies rinkai pristatė išskirtinius “Microsoft” technologijomis pagrįstus sprendimus.


Apie “Blue Bridge”

Įkurta 1993 metais “Blue Bridge” yra viena didžiausių šalyje informacinių technologijų (IT) bendrovių. Ji teikia IT integravimo į verslo procesus, taikomuosius ir infrastruktūros sprendimus, IT sistemų priežiūros paslaugas bei tiekia techninę ir programinę įrangą. Bendrovės klientai – didžiausios Lietuvos verslo įmonės ir svarbiausios valstybės organizacijos.

Atgal į sąrašą
Į viršų