„Blue Bridge“ pelnė „Microsoft“ metų partnerio Lietuvoje 2013“ apdovanojimą

2013 06 27 Šaltinis: Elektronika.lt; Blue Bridge, UAB

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; Blue Bridge, UAB

Viena iš didžiausių Lietuvos informacinių technologijų (IT) įmonių „Blue Bridge“ pelnė „Microsoft“ metų partnerio Lietuvoje 2013“ apdovanojimą. Išskirtinis įvertinimas įmonei suteiktas už verslo ir viešajame sektoriuose įgyvendintus debesų kompiuterijos, virtualizacijos projektus, kuriems naudotos „Microsoft“ technologijos, bei hibridinį licencijavimo modelį.

„Džiaugiamės, kad jau antrą kartą per pastaruosius trejus metus mūsų įmonei suteikiamas toks aukštas įvertinimas. Aukščiausias partnerystės statusas ir daugiausiai įgytų kompetencijų iš visų šalies IT įmonių, leido prisidėti prie didžiausių projektų Lietuvoje, kuriuos įgyvendinant buvo naudojamos „Microsoft“ technologijos. Per 20 veiklos metų sukaupta patirtis, specialistų kompetencija ir partnerystė su „Microsoft“ leidžia pasiūlyti klientų lūkesčius pateisinančius pažangius IT sprendimus ir paslaugas, kurie didina veiklos efektyvumą ir mažina sąnaudas. Tokiu būdu pasiekiame abipusiai naudingos partnerystės“, – sakė Dalius Butkus, įmonės „Blue Bridge“ direktorius.

„Microsoft“ metų partnerio Lietuvoje 2013“ apdovanojimas „Blue Bridge“ suteiktas tiek už daugiausiai įgyvendintų debesų kompiuterijos ir virtualizacijos projektų, tiek už aktyviausiai iš visų Lietuvos IT įmonių – „Microsoft“ partnerių – naudotą hibridinį licencijavimo modelį.

„Blue Bridge“ ženkliai prisidėjo prie debesijos paslaugų plėtros Lietuvoje, – sako Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius. – Šis mūsų ilgametis partneris nuolat ir sistemingai investuoja į pažangiausių technologijų ir sprendimų vystymą Lietuvoje, tad jo dėka Lietuvos įmonių IT vadovai atranda vis daugiau debesų kompiuterijos privalumų ir diegia juos savo įmonėse. Manau, kad „Blue Bridge“ gali būti pagrįstai vadinama debesijos paslaugų ambasadore mūsų šalyje. Džiaugiamės, kad įmonė buvo pripažinta ir tarptautinių lygiu, o už savo indėlį į IT paslaugų plėtrą Lietuvoje bus pagerbta ir kasmetinėje pasaulinėje „Microsoft“ partnerių konferencijoje, Hiustone (JAV).“

„Blue Bridge“ viena pirmųjų iš Lietuvos IT įmonių debesų kompiuterijos paslaugas, teikiamas iš nuosavo ir modernaus duomenų centro šalies verslo ir valstybinėms organizacijoms pristatė 2010 metais. Be to, 2011 metais „Blue Bridge“ nuosavame duomenų centre įdiegusi „Microsoft“ dinaminių duomenų centrų technologijas pirmoji Lietuvoje suteikė galimybę klientams savarankiškai valdyti debesų kompiuterijos paslaugas. Sėkmingai įgyvendinti debesų kompiuterijos projektai du metus iš eilės – 2011-ais ir 2012-ais – buvo įvertinti „Microsoft“ metų debesų kompiuterijos partnerio apdovanojimais.

„Blue Bridge“ yra „Microsoft“ partneris, iš visų Lietuvos IT įmonių įgijusi daugiausiai „Gold“ kompetencijų: „Volume Licensing“, „Server Platform“, „Devices and Deployment“, „OEM“, „Application Development“ ir „Collaboration and Content“.

Atgal į sąrašą
Į viršų