„Blue Bridge“ dalį IT sprendimų perduoda naujai dukterinei įmonei

2010 10 14 Šaltinis: UAB "Blue Bridge"

Informacijos šaltinis: UAB “Blue Bridge”

Viena didžiausių Lietuvoje IT bendrovių „Blue Bridge“ informacijos saugumo ir IT paslaugų valdymo sprendimus perduoda naujai įkurtai dukterinei įmonei „Blue Consultancy“.

„Siekdami didinti veiklos efektyvumą, dalį sprendimų perduodame teikti naujai įkurtai bendrovei. Specializuotas veiklas atskyrėme į skirtingas įmones, kad galėtume kuo geriau patenkinti augančius klientų poreikius. Naujoji įmonė perims visus iki šiol „Blue Bridge“ prisiimtus įsipareigojimus klientams“, – teigia IT bendrovės „Blue Bridge“ generalinis direktorius Zbignev Gulbinovič.

Pasak Arūno Šyvio, bendrovės „Blue Consultancy“ direktoriaus, informacijos saugumo ir IT paslaugų valdymo sprendimai išlieka paklausūs tiek privačiame, tiek valstybiniame sektoriuose, kadangi leidžia identifikuoti silpnąsias IT vietas ir pateikti problemų sprendimo būdus.

„Mūsų tikslas – ne tik sustiprinti pozicijas Lietuvoje, išliekant informacijos saugumo ir IT paslaugų valdymo konsultacijų rinkos lyderiais, bet ir pradėti teikti šias paslaugas kaimyninėse šalyse. Taip pat artimiausiu metu rinkai pasiūlysime naujų sprendimų projektų valdymo srityje“, – teigia A. Šyvis.

Dukterinei įmonei „Blue Consultancy“ perdavusi informacijos saugumo ir IT paslaugų valdymo sprendimų sritį, „Blue Bridge“ ir toliau teiks visas iki šiol siūlytas paslaugas.

Be to, įmonė pirmoji Lietuvos rinkoje verslui pristato debesų kompiuterijos principais paremtas dinamines IT paslaugas „bridge2cloud”. Tokiu būdu „Blue Bridge“ siūlo įmonėms naują požiūrį į IT – atsisakyti didelių investicijų nuosavai techninei ir programinei įrangai. Visa tai verslas gali įsigyti kaip paslaugas ir mokėti tik už tuos išteklius, kuriais naudojasi konkrečiu metu. Siekdama efektyviai teikti tokias paslaugas „Blue Bridge“ atidarė nuosavą modernų duomenų centrą, į kurį investavo 7 mln. litų.

„Dinaminių IT paslaugų išskirtinumas – įmonėms nebereikia investuoti į „geležį“ – kompiuterius, serverius, duomenų saugyklas ir kt. – bei programinę įrangą. Šios galimybės turėtų sudominti smulkų ir vidutinį verslą ne tik dėl nebereikalingų investicijų į IT, bet ir gaunamų aukščiausios kokybės paslaugų. Be to, verslui, naudojantis tokiomis paslaugomis, suteikiama galimybė planuoti savo išlaidas“, – teigia Z. Gulbinovič.

Atgal į sąrašą
Į viršų