„Blue Bridge Bond“ teiks el. pašto apsaugos paslaugą

2009 03 19 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Bendrovė „Blue Bridge Bond“, teikianti IT sistemų priežiūros ir valdymo paslaugą „ValdykIT“, rinkai pasiūlė naują elektroninio pašto apsaugos paslaugą, skirtą įmonėms ir organizacijoms efektyviai kovoti su nepageidaujamo turinio (angl. spam) bei kompiuteriniais virusais užkrėstais elektroniniais laiškais. Naujasis sprendimas sukurtas bendradarbiaujant su viena iš pirmaujančių šios srities kompanijų „Ironport Systems“.

„Naują elektroninio pašto apsaugos paslaugą pristatome atsižvelgdami į vis didėjančius elektroninių šiukšlių kiekius įmonių ir organizacijų elektroninio pašto sistemose. Pasauliniai skaičiavimai rodo, kad nepageidaujamų laiškų srautas sudaro net 80 proc. visų internetu siunčiamų laiškų. Tai mažina ne tik darbuotojų efektyvumą, bet ir švaisto jų laiką, trinant nepageidaujamo turinio elektroninius laiškus“, – teigia „Blue Bridge Bond“ direktorius Artūras Šriupša.

Pasak A. Šriupšos, įmonės ar organizacijos, pasirinkusios elektroninio pašto apsaugos paslaugą, ne tik padidina darbuotojų efektyvumą, bet ir optimizuoja IT išlaidas, kadangi joms nebereikia investuoti į techninę ar programinę analogiško sprendimo įrangą, rūpintis jo administravimu ir priežiūra.

Apsauga nuo nepageidaujamo turinio žinučių žymiai sumažina elektroninio pašto šiukšlių kiekį. Naujasis „Blue Bridge Bond“ sprendimas padės maksimaliai – daugiau nei 98 proc. – sumažinti nepageidaujamo turinio laiškų skaičių.

Elektroninio pašto apsaugos paslauga itin naudinga mobiliojo interneto ryšio vartotojams, kurių skaičius sparčiai auga. „Mobiliojo interneto vartotojai moka už atsisiųstų duomenų kiekį, todėl jiems kainuoja kiekvienas elektroninis laiškas, tarp kurių pasitaiko ir daug nepageidaujamo turinio žinučių. Ši paslauga padeda atrinkti tik reikiamus laiškus ir taip sumažinti išlaidas“, – teigia „Blue Bridge Bond“ direktorius.

„Ironport“ elektroninio pašto apsaugos sprendimo veikimo principas – elektroninių laiškų patikrinimas specialiame diagnostikos įrenginyje šalinant nepageidautinus ar išvalant užkrėstus. Tokiu būdu į elektroninio pašto dėžutę patenka tik vartotojams reikalingi laiškai.

Atgal į sąrašą
Į viršų