„Blue Bridge Bond“ siūlo buhalterinės apskaitos sistema naudotis iš debesies

2012 10 08 Šaltinis: Elektronika.lt, Blue Bridge Bond, UAB

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt, Blue Bridge Bond, UAB

Dinaminių informacinių technologijų (IT) paslaugų įmonė „Blue Bridge Bond“ kartu su partneriu „Prototechnika“ verslui pradeda teikti buhalterinės apskaitos paslaugą „countIN“. Debesų kompiuterijos principais paremta paslauga leidžia įmonėms ne tik atsisakyti didelių pradinių investicijų į nuosavą buhalterinės apskaitos sistemą, tačiau ir dirbti nuotoliniu būdu.

„Buhalterinės apskaitos paslaugos išskirtinumas – galimybė be jokių didelių pradinių investicijų efektyviai valdyti įmonės finansus bei tvarkyti apskaitą. Paslauga apima visus pagrindinius apskaitos modulius ir verslo analizei reikalingas ataskaitas: nuo pirminių dokumentų užregistravimo iki balanso ataskaitų generavimo. Vartotojai šią paslaugą gali patogiai pasiekti per interneto naršyklę.

Be to, paslaugai taikomas lankstus mėnesio mokestis, kurio dydis priklauso nuo realių įmonės poreikių“, – sako Artūras Šriupša, įmonės „Blue Bridge Bond“ direktorius.

Pasak A. Šriupšos, kaip paslauga teikiama buhalterinės apskaitos sistema padidina įmonės veiklos efektyvumą. Pavyzdžiui, jeigu įmonė naudojasi išorinės apskaitos kompanijos paslaugomis, nebereikia pakartotinai suvesti duomenų.

Nuosavos buhalterinės apskaitos sistemos diegimas įmonei, kurioje sistema naudosis, pavyzdžiui, 5 vartotojai, kainuotų apie 25 tūkst. litų. Į šią sumą įeitų įranga, programa, licencijos ir diegimo darbai, tačiau būtų neįtraukta pačios apskaitos sistemos ir techninės įrangos priežiūra ir atnaujinimai, įrangos sunaudojama elektros energija.

Įsigyjant buhalterinės apskaitos paslaugą, kuria naudotųsi penki įmonės darbuotojai, tai kainuotų 210 litų per mėnesį, o per penkerius metus pasiektų 12,6 tūkst. litų sumą. Pasak A. Šriupšos, paslaugą pasirinkęs verslas gali ne tik sutaupyti, tačiau ir kiekvieną mėnesį keisti vartotojų skaičių ar naudotis paslauga visur, kur yra interneto ryšys. Tokiu būdu nebūnant biure galima suvesti buhalterinės apskaitos duomenis ar atlikti jų analizę.

„Debesų kompiuterija keičia nusistovėjusias taisykles. Jei anksčiau reikėdavo skirti dešimtis tūkstančių litų nuosavai buhalterinės apskaitos sistemai, tai dabar įmonės gali naudotis tokiomis pačiomis funkcijomis ir legalia programine įranga, tačiau be jokių didžiulių pradinių investicijų. Tokia paslauga turėtų būti patraukli smulkiam ir vidutiniam verslui, nes leidžia sutaupytus pinigus nukreipti į tiesioginę veiklą“, – teigia Kęstutis Skukauskas, įmonės „Prototechnika“ direktorius plėtrai.

Buhalterinės apskaitos sistemą „NetSkaita“, kuri teikiama kaip paslauga, sukūrė įmonė „Prototechnika“. Visi „countIN“ reikalingi IT ištekliai – techninė ir programinė įranga, programų licencijos – teikiami kaip paslauga iš „Blue Bridge“ duomenų centro, veikiančio debesų kompiuterijos principais.

Atgal į sąrašą
Į viršų