„Blue Bridge Baltic“ investavo į pardavimų procesų ir ryšių su klientais valdymo įmonę „Synergy Cloud“

2013 07 24 Šaltinis: Elektronika.lt; Blue Bridge Baltic, UAB

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; Blue Bridge Baltic, UAB

Informacinių technologijų (IT) įmones vienijanti „Blue Bridge Baltic“ stiprina pozicijas debesų kompiuterijos rinkoje. IT įmonių grupę papildys pardavimų procesų ir ryšių su klientais valdymo bendrovė „Synergy Cloud“, kuri teikia programinės įrangos kaip paslaugos koncepcija (angl. Software as a Service, SaaS) paremtas paslaugas.

„Nuosekliai stipriname pozicijas investuodami į debesų kompiuterijos paslaugas teikiančias įmones. Pardavimai ir klientai yra pagrindinės ašys aplink kurias sukasi įmonių veikla. Siekiame išplėsti teikiamų paslaugų spektrą, pasiūlydami verslui pardavimų ir ryšių su klientais valdymo sprendimus įsigyti kaip paslaugą, o ne investuoti į nuosavas sistemas. Pasauliniai tyrimai rodo, kad daugėja kompanijų, kurios pasirenka programinę įrangą kaip paslaugą, tokios tendencijos pastebimos ir Lietuvoje“, – teigia Zbignev Gulbinovič, įmonės „Blue Bridge Baltic“ generalinis direktorius.

„Synergy Cloud“ verslo įmonėms siūlo pardavimų valdymo „Synergy Sales“ ir ryšių su klientais valdymo „Synergy CRM“ paslaugas, kurias teikia iš „Blue Bridge“ duomenų centro. „Synergy Sales“ leidžia efektyviai valdyti pardavimo procesą iki sandorio sudarymo, stebėti visą procesą ir pasiektus rezultatus.

„Jei anksčiau verslui, siekiant valdyti pardavimus ir ryšius su klientais, tekdavo pakloti dideles sumas už nuosavas sistemas, debesų kompiuterija iš esmės pakeitė situaciją – pakanka vos keliasdešimties litų per mėnesį. Verta paminėti ne tik apie ekonominę naudą, tačiau galimybę pardavimus bei ryšius su klientais valdyti net ir nebūnant biure. Džiaugiamės, kad toliau paslaugos bus vystomos po ilgametę patirtį rinkoje turinčios įmonės „Blue Bridge“ vėliava“, – sako Marijus Andrijauskas, įmonės „Synergy Cloud“ direktorius.

„Blue Bridge Baltic“ vienija įmones „Blue Bridge“, „Blue Bridge Bond“, „Blue Bridge Code“ ir „Team Gate“, valdo dalį „Blue Solutions“ bei „Blue Consultancy“ akcijų.  

Atgal į sąrašą
Į viršų